Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun filmu Halloween Kills jest tutaj, Michael Myers Lives

Universal Pictures i Blumhouse Productions wydały nowy zwiastun Halloween Kills przed jego premierą w przyszłym roku.

Universal Pictures i Blumhouse Productions wydały nowy zwiastun Halloween Kills przed jego premierą w przyszłym roku.

Mamy zupełnie nowy zwiastun Halloween Kills. Zwiastun został wydany jako część pierwszego BlumFest, zorganizowanego przez Blumhouse Productions, studio odpowiedzialne za sequel slashera. Mimo że Blumhouse i Universal Pictures były zmuszone opóźnić film o cały rok, z całą niepewnością, jaka panuje obecnie w branży, postanowili dać fanom przedsmak tego, co nadejdzie, gdy Michael Myers i Laurie Strode spotkają się ponownie. w Haddonfield.

Bardzo krótki zwiastun pojawił się wcześniej w Internecie, gdy po raz pierwszy ogłoszono opóźnienie. Zwiastun nie oferował zbyt wiele, ale potwierdził, że kontynuacja rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie skończyło się Halloween w 2018 roku. Michael Myers najwyraźniej został spalony na śmierć w domu Laurie. Ale strażacy, którzy zostali wysłani na miejsce zdarzenia, nie zdawali sobie sprawy, że wykonując swoją pracę, mieli zamiar ponownie wyzwolić gniew zamaskowanego zabójcy. Ten zwiastun pozwala nam dokładniej przyjrzeć się rzezi. Reżyser David Gordon Green wcześniej drażnił się, że film zawiera najbardziej krwawą scenę w jego karierze.

Scenariuszem Halloween Kills są Scott Teems, Danny McBride i David Gordon Green. McBride i Green napisali poprzednią część, z Greenem na fotelu reżysera. Teems powiedział nam w wywiadzie, że sequel jest większą, gorszą i gorszą wersją swojego poprzednika. John Carpenter, który wyreżyserował oryginalny klasyk slashera z 1978 roku, powraca jako producent wykonawczy i po raz kolejny dostarczy ścieżkę dźwiękową do filmu. Jason Blum i Bill Block są producentami, a McBride, David Green i Ryan Freimann są producentami wykonawczymi. Jamie Lee Curtis, oprócz powrotu jako Laurie Strode, jest także producentem wykonawczym.

W obsadzie są także Judy Greer i Andi Matichak, którzy powracają odpowiednio jako Karen i Allyson. Nancy Stephens powraca jako pielęgniarka Marion Chambers, a Charles Cyphers ponownie wciela się w rolę Leigh Brackett. Anthony Michael Hall zagra Tommy’ego Doyle’a, a Kyle Richards powróci jako Lindsey Wallace, a Jibrail Nantambu powróci jako Julian. Robert Longstreet gra Lonnie Elam, a Nick Castle i James Jude Courtney dopełniają zespół, aby ponownie ożywić Michaela Myersa.

Halloween okazał się ogromnym sukcesem po premierze w 2018 roku. Zdobycie 255 milionów dolarów w kasowy przy budżecie 10 milionów dolarów stał się najbardziej dochodowym slasherem w historii. Studio ma również plany związane z Halloween Ends, które ostatecznie zakończy tę iterację serii, mówi David Gordon Green. Pierwotny plan zakładał nakręcenie go zaraz po zakończeniu produkcji w pierwszym sequelu, ale bałagan, który powstał w 2020 roku, przeszkodził temu. Obecnie planowany jest przyjazd w październiku 2022 r., A produkcja prawdopodobnie nastąpi w przyszłym roku. Halloween Kills trafi do kin 15 października 2021 roku od Universal Pictures. Koniecznie sprawdź sam nowy zwiastun.

Tytuł oryginalny: Halloween Kills Trailer Is Here, Michael Myers Lives
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: