Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowe wskazówki dotyczące zgłoszenia znaku towarowego Boba Fetta w planach na przyszłość dla łowcy nagród Gwiezdnych Wojen

Lucasfilm zgłosił nowy znak towarowy Boba Fett i zaktualizował go z 2010 roku, co jest bardzo podekscytowane fanami Gwiezdnych Wojen.

Nowe zgłoszenie znaku towarowego Boby Fett może wskazać przyszłość kultowej postaci z Gwiezdnych Wojen. Mandaloriański sezon 2 ma swoją premierę jutro, wyłącznie na Disney + i uważa się, że łowca nagród pojawi się w przyszłym odcinku. W maju doniesiono, że Temuera Morrison, który grał Jango Fetta w Gwiezdnych wojnach: Atak klonów z 2002 roku, dołączył do obsady popularnej serii. Źródła twierdzą, że Morrison wrócił, aby zagrać w Boba Fetta, chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Nowe zgłoszenie znaku towarowego Boba Fett sprawiło, że wielu fanów Gwiezdnych Wojen myśli, że od dawna mówiono o samodzielnej projekt może być w drodze. Dokumentacja obejmuje książki fabularne, czasopisma i segregatory, a aktualizacja oryginalnego zgłoszenia z 2010 roku obejmuje figurki i inne zabawki. Josh Trank został przywiązany do reżyserowania filmu Boba Fett w 2014 roku, a później odszedł z tego projektu. W 2018 roku ujawniono, że James Mangold był przywiązany do reżyserii, chociaż projekt został wkrótce potem odłożony na półkę, dzięki słabym wynikom Solo w kasie.

Mandaloriański sezon 2 może ostatecznie dać Bobie Fett większą część, albo może to być nowa premiera dla ulubionej przez fanów postaci, która była dokuczana w pierwszym sezonie. Tajemnicza postać nosząca znak rozpoznawczy łowcy nagród zbliżyła się do pozornie martwego ciała Fenneca Shanda w odcinku The Gunslinger. Jeśli i kiedy postać pojawi się w serialu, wielu zawęziło go do początku sezonu lub przynajmniej do dużego drażnienia tuż za bramką.

Oczekuje się, że Ahsoka Tano również zrobi jej debiut na żywo w 2. sezonie Mandalorian. Dave Filoni napisał 5. odcinek nowego sezonu i służył jako showrunner zarówno w The Clone Wars, jak i Rebels, więc wielu zakłada, że ​​Ahsoka pojawi się w tym odcinku. Nie zostało to potwierdzone, ale wielu uważa, że ​​miałoby to dużo sensu, ponieważ Filoni ma taką miłość do postaci. Niezależnie od tego, fani Gwiezdnych Wojen są bardzo podekscytowani nowym sezonem, który jutro ma premierę, a od samego początku mogą pojawić się ogromne spoilery.

Lucasfilm wykonał godną pochwały pracę, utrzymując tajemnice Mandalorian sezonu 2 w tajemnicy pierwszy sezon był tak wielkim sukcesem. Chociaż nie zostało to potwierdzone, uważa się, że pierwszy odcinek będzie trwał 52 minuty, czyli znacznie dłużej niż większość odcinków z poprzedniego sezonu. Fani Gwiezdnych Wojen mogą otrzymać wiele nowych informacji w odcinku 1, ale czy będą one zawierać Boba Fetta? Na razie będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, co Jon Favreau i Dave Filoni postanowili zrobić tym razem. Możesz sprawdzić najnowsze zgłoszenie znaków towarowych powyżej, dzięki kontu Yak Face na Twitterze.

Tytuł oryginalny: New Boba Fett Trademark Filing Hints at Future Plans for Star Wars Bounty Hunter
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: