Wpis powstał dzięki współpracy z:

Warner Bros. jest nadal zaangażowany w umieszczenie Wonder Woman 1984 w kinach w te Święta Bożego Narodzenia

Warner Bros. nadal jest zaangażowany w wydanie kinowe 2020 Wonder Woman 1984.

Warner Bros. nadal dąży do kinowej premiery Wonder Woman 1984 w 2020 roku.

Ponieważ coraz więcej sal kinowych na całym świecie zamyka się z powodu ciągłego zagrożenia infekcją w miejscach publicznych większość głównych wydań hollywoodzkich została przesunięta o kilka miesięcy do pełnego roku. Dyrektor generalna Warner Bros., Ann Sarfnoff, niedawno przemawiała podczas pytania i odpowiedzi w ramach wirtualnego wydarzenia Variety’s Power of Women Conversations, na którym potwierdziła zaangażowanie studia w wydanie Wonder Woman 1984 w grudniu tego roku.

To nie pierwsza czas Warner zaryzykował kinową premierę wysokobudżetowego filmu w połowie 2020 roku. Tenet Christophera Nolana został również wydany w kinach na całym świecie na początku tego roku przez studio. Chociaż Tenet osiągał słabe wyniki w USA, pokazał dość dobre wyniki w międzynarodowych kasach, z czego Sarnoff zauważyła, że ​​jest bardzo zadowolona.

Chociaż Sarnoff wydaje się być zadowolona z występów Tenet w kinach, prawda jest taka film nie zbliżył się do liczb przewidywanych przez analityków branżowych w tygodniach poprzedzających jego premierę. Teraz nadzieje pokładane w Tenet przeniosły się na Wonder Woman 1984, stąd ostrożność Warnera, jeśli chodzi o ogłoszenie ostatecznej daty premiery filmu.

Wyreżyserowany i współautorem scenariusza Patty Jenkins, Wonder Woman Rok 1984 przedstawia Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal i Natasha Rothwell. Film nawiązuje do historii księcia Diany z Themysciry dziesiątki lat po jej wejściu do świata mężczyzn w oryginalnej Wonder Woman.

Nadchodzący film, którego akcja toczy się w 1984 roku, widzi, jak Diana ponownie spotyka się ze swoją dawno utraconą miłością, Stevem Trevorem, podczas gdy walka z połączonym zagrożeniem ze strony Lorda Maxwella i Geparda. Podczas gdy fabuła filmu była do tej pory trzymana w tajemnicy, różne wskazówki zebrane z materiałów promocyjnych filmu doprowadziły fanów do przypuszczenia, że ​​Pan wchodzi w posiadanie mistycznego artefaktu, który spełnia najdroższe życzenia ludzi.

Z pomocą artefaktu przyjaciółka Diany, Barbara, zamienia się w jej arcy-wroga Geparda, a życzenie Diany zostaje spełnione, gdy Steven powraca z martwych. Dopiero okaże się, jak widzowie lubią ostatnią przygodę superbohaterki, kiedy w końcu obejrzą film. Wonder Woman 1984 pojawia się w kinach 25 grudnia. Ta wiadomość pochodzi z Variety.

Tytuł oryginalny: Warner Bros. Remains Committed to Putting Wonder Woman 1984 in Theaters This Christmas
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: