Wpis powstał dzięki współpracy z:

Brak czasu na śmierć Opóźnienie kosztuje MGM prawie milion dolarów odsetek miesięcznie

Ciągłe opóźnienia w wydaniu No Time to Die kosztują miliony MGM.

Ciągłe opóźnienia w wydaniu No Time to Die kosztują miliony MGM.

Cena opóźnień w filmach generuje duże żniwo, a nowy raport dotyczący MGM Studios ujawniając, jak ciężki. Raport ujawnia, że ​​pożyczki zaciągnięte przez MGM na nadchodzący koncert Bonda No Time to Die będą kosztować studio 1 milion dolarów odsetek miesięcznie do czasu premiery filmu. To bardzo dużo martini.

MGM sfinansowało No Time To Die dużą pożyczką, co jest typowe dla wielu wysokobudżetowych filmów, ale ciągłe opóźnienia w premierze oznaczały, że zainteresowanie zaczyna rosnąć i nie zostanie spłacony, dopóki film nie pojawi się na ekranach. Raport zawiera cytat Hala Vogela, dyrektora generalnego Vogel Capital Research, który mówi, że studio ma teraz problemy i nie są jedynymi.

Ten utwór z ostatnimi plotkami, że MGM szukało aby sprzedać film w serwisie streamingowym, w którym takie firmy jak Netflix i Apple chcą kupić. Podobno ich zainteresowanie zmalało, gdy MGM poprosiło o oszałamiające 600 milionów dolarów, aby No Time to Die opuścić kina i przesyłać strumieniowo prosto do domów. Od tego czasu pojawiły się doniesienia, że ​​MGM nadal planuje wypuścić do kin ostatnią eskapadę Jamesa Bonda, a rzecznik MGM kładzie pogłoski do łóżka. Nie komentujemy plotek. Film nie jest na sprzedaż. Film ukaże się w kinach w kwietniu 2021 roku, powiedzieli. Oczywiście MGM nie jest jedyną osobą, która cierpi, a Warner Bros. ujawniło, że Tenet Christophera Nolana niestety nie był historią sukcesu, na którą liczyli.

Pierwotnie No Time to Die miał zostać wydany w listopadzie 2019 roku. , a film ma kilka opóźnień ze względu na trwającą globalną sytuację. Gdyby to nie było wystarczająco złe, reżyser Cary Joji Fukunaga przyznał niedawno, że film może zostać jeszcze bardziej opóźniony, jeśli sytuacja się nie poprawi. Myślę, że zawsze jest taki potencjał. powiedział. Patrzę na to teraz bez emocji … Dzieje się tak wiele większych rzeczy. Mam przyjaciół, którzy tracą firmy, restauracje i innych przyjaciół, którzy stracili członków rodziny.

No Time to Die pojawia się pięć lat po schwytaniu Ernsta Stavro Blofelda, a James Bond opuścił już czynną służbę . Podchodzi do niego Felix Leiter, jego przyjaciel i oficer CIA, który prosi go o pomoc w poszukiwaniu Valdo Obrucheva, zaginionego naukowca. Kiedy staje się jasne, że Obruchev został porwany, Bond musi stawić czoła niebezpieczeństwu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział.

Film wyreżyserował Cary Joji Fukunaga na podstawie scenariusza Neala Purvisa, Roberta Wade’a, Fukunaga i Phoebe Waller-Bridge. Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz i Ralph Fiennes wcielają się w role z poprzednich filmów, w których główną obsadę dołączają Lashana Lynch, Ana de Armas i Rami Malek. W No Time to Die Daniel Craig po raz ostatni wystąpi jako kultowy tajny agent. Program „No Time to Die” (miejmy nadzieję) będzie teraz dostępny w kinach 2 kwietnia 2021 r. Dzięki uprzejmości The Hollywood Reporter.

Tytuł oryginalny: No Time to Die Delay Is Costing MGM Nearly $1 Million a Month in Interest
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: