Wpis powstał dzięki współpracy z:

Doug Jones powraca jako Billy Butcherson w Hocus Pocus Reunion Special

Możesz przyłapać Douga Jonesa, który dołączył do jego współpracowników z Hocus Pocus w ten piątek wieczorem na specjalnym spotkaniu.

Możesz przyłapać Douga Jonesa, który dołączył do jego współpracowników z Hocus Pocus w ten piątek wieczorem na specjalnym spotkaniu.

Przed specjalnym zjazdem w tym tygodniu oryginalny aktor Hocus Pocus, Doug Jones powraca w kostiumie i makijażu jako nieumarły Billy Butcherson. 30 października Bette Midler poprowadzi spotkanie z obsadą Hocus Pocus, w której udział wezmą jej siostry Sanderson, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy. Wydarzenie obiecywało również udział innych gości specjalnych na zjeździe, a zabierając się do mediów społecznościowych, Jones ujawnił, że weźmie udział w uroczystości, zamieszczając wideo, na którym jest przebrany za Billy’ego.

Nie spodziewałeś się, że znowu zobaczę mnie w tym makijażu, prawda? Doug Jones mówi w klipie, do którego dołączył jego oryginalny charakteryzator Tony Gardner. Jones wspomina również o spotkaniu zjednoczenia Hocus Pocus i informuje widzów, że bilety są już w sprzedaży.

Wydarzenie oficjalnie nazywa się In Search of the Sanderson Sisters: A Hocus Pocus Hulaween Takeover. Wcześniej Midler drażniła ponowne spotkanie rodzeństwa Sandersona, publikując swoje zdjęcie obok Parkera i Najimy z całą trójką w strojach czarownic. Elvira, Mistress of the Dark jest gospodarzem wydarzenia, a niektóre z wielu innych zaproszonych gwiazd to między innymi Jamie Lee Curtis, Meryl Streep, John Stamos, Glenn Close, Billy Crystal, Adam Lambert i Jennifer Hudson. Zaskoczeni goście również są dokuczani, co oznacza, że ​​możemy zobaczyć kilka innych gwiazd Hocus Pocus.

To naprawdę będzie jednorazowe wydarzenie, a jedyną szansą, aby to zobaczyć, będzie występ na żywo. Transmisja rozpocznie się wieczorem w piątek 30 października od godziny 20:00. do 21:05 EDT. Nie możesz wstrzymać ani przewinąć wideo, więc jeśli się spóźnisz, przegapisz. Nie ma również planów, aby zjazd był później przesyłany do sieci lub w innym miejscu w przyszłości, więc nie będzie alternatywnych sposobów oglądania go po piątku. Transmisja będzie transmitowana na całym świecie i będzie zawierała napisy w języku angielskim.

Jednak jeśli nie możesz obejrzeć wirtualnego spotkania, nie oznacza to, że nie zobaczysz sióstr Sanderson z powrotem razem jeszcze raz. Midler niedawno potwierdził, że wszystkie trzy czarownice wrócą po Hocus Pocus 2 na Disney +, powracając do swoich ról z oryginalnego filmu. Na razie podobno tylko Midler, Parker i Najimy zostali dodani do obsady, więc nadal nie jest jasne, czy Jones lub inni faworyci również powrócą. Adam Shankman reżyseruje sequel, korzystając ze scenariusza napisanego przez Jen D’Angelo. Data premiery nowego filmu nie została jeszcze ogłoszona.

Wpływy z ponownego spotkania Midler’s Hocus Pocus w ten piątek bezpośrednio przyniosą korzyści projektowi New York Restoration Project (NYRP). Założona przez Midlera w 1995 roku, organizacja non-profit pracuje nad przywróceniem miejskich parków wymagających uwagi w całym Nowym Jorku. Bilety będą kosztować 10 USD, co wydaje się bardzo przystępne, biorąc pod uwagę ekskluzywność imprezy. W serwisie sprzedawane są również towary. Możesz kupić bilet już teraz na In Search of the Sanderson Sisters: A Hocus Pocus Hulaween Takeover na oficjalnej stronie New York Restoration Project.

Tytuł oryginalny: Doug Jones Returns as Billy Butcherson in Hocus Pocus Reunion Special
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: