Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wyreżyserowanie nowego filmu o Supermanie było możliwe dla Jamesa Gunna

Przed podjęciem pracy w The Suicide Squad James Gunn ujawnił, że rozmawiał o sterowaniu projektem Supermana na dużym ekranie.

Przed podjęciem wyzwania The Suicide Squad James Gunn ujawnił, że rozmawiał o sterowaniu projektem Supermana na dużym ekranie.

Przyszłość Supermana z DC na srebrnym ekranie jest w dużej mierze nieznany. Podczas gdy Batman kontynuuje swoją karierę, obecnie nie ma żadnych planów na dalsze przygody z Człowiekiem ze Stali na dużym ekranie. Cóż, okazuje się, że może to nie potrwać zbyt długo i że nikt inny jak reżyser Guardians of the Galaxy, James Gunn, był prawie człowiekiem na czele.

Podczas niedawnego wywiadu, James Gunn zaoferował trochę wglądu w rozmowę, którą odbył z głównym honorem Marvela, Kevinem Feige, dotyczącą kontynuacji Guardians of the Galaxy. Po zaoferowaniu MCU Threequel, Gunn ujawnił Feige, że już dzień wcześniej zaakceptował projekt w DC, na co Feige zapytał: Czy to Superman? Chociaż projekt, o którym mowa, był w rzeczywistości nadchodzącym zespołem superzłoczyńców The Suicide Squad, Gunn przyznaje, że Superman był możliwy.

Chociaż Gunn nie rozwijał dalej dyskusji, wydaje się, że potwierdza, że Warner Bros. planuje rozwinąć nowy projekt Supermana. Chociaż Gunn odrzucił to na korzyść The Suicide Squad, trudno nie odczuć ukłucia rozczarowania, że ​​nigdy nie zobaczymy, jak Gunn zmierzy się z Człowiekiem ze Stali.

Podczas gdy fani pozostają w mroczny w odniesieniu do dalszych przygód Kal El, krążą plotki, że gwiazda Justice League Henry Cavill w końcu powtórzy tę rolę. W najnowszym szumie internetowym twierdzono, że Cavill rzeczywiście powróci na duży ekran jako Ostatni syn Kryptonu, a 37-letni aktor podobno podpisał nową umowę, która obejmuje trzy filmy i opcje występów w innych filmach wszechświata DC. . Zarzucono również, że zainteresowanie powrotem Henry’ego Cavilla zostało wywołane udanym ogłoszeniem The Snyder Cut, który ma zostać wydany w HBO Max w przyszłym roku, a sam Cavill podobno rzucił Superman studiu, które zostało bardzo dobrze przyjęte. .

Jeśli chodzi o The Suicide Squad, Gunn przywiózł kilka znajomych twarzy podczas swojej pierwszej wyprawy do DC, w tym Margot Robbie jako Harley Quinn, Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag i Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, który wcieli się ponownie w role z Suicide Squad z 2016 roku. Obok nich pojawi się wiele nowych twarzy, a reszta zespołu składała się z Idrisa Elby jako Bloodsport, Johna Ceny jako Peacemaker, Davida Mastmalchiana jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Flula Borg jako Javelin, Nathan Fillion jako TDK Peter Capaldi jako myśliciel, Pete Davidson jako Black Guard, Alice Braga jako Sol Soria, Sean Gunn jako Weasel, Michael Rooker jako Savant, Mayling Ng jako Mongal i Steve Agee jako King Shark.

Gunn chce robi wrażenie dzięki The Suicide Squad i wyraźnie już zaimponował szefom studia, ponieważ spin-offy zostały już wprowadzone w fazie rozwoju. Serial skupiający się na Peacemaker otrzymał zamówienie na osiem odcinków pierwszego sezonu, a John Cena ma powrócić do roli niestabilnego superbohatera DC. Gunn napisze wszystkie osiem odcinków, a kilka sam wyreżyseruje i będzie producentem wykonawczym wraz z Peterem Safranem, a Cena jako współproducent wykonawczy. Produkcja Peacemaker ma rozpocząć się na początku 2021 roku i będzie transmitowana wyłącznie w HBO Max.

W międzyczasie The Suicide Squad ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 6 sierpnia 2021 roku. Gdyby tego jeszcze nie było wystarczająco dużo, aby Gunn był zajęty, zdjęcia do Guardians of the Galaxy 3 rozpoczną się latem 2020 roku, a ich premiera nastąpi w 2022 roku. Nadchodzi do nas z Empire.

Tytuł oryginalny: Directing a New Superman Movie Was a Possibility for James Gunn
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: