Wpis powstał dzięki współpracy z:

3-gwiazdkowy Spider-Man Jacob Batalon ujawnia utratę wagi przed filmowaniem

Obsada i ekipa Spider-Mana 3 spotykają się w Atlancie po tym, jak druga jednostka zajęła się pracą w Nowym Jorku.

Trzygwiazdkowy Spider-Man, Jacob Batalon, pochwalił się dramatyczną utratą wagi przed rozpoczęciem produkcji. Batalon pojawił się wcześniej w Spider-Man: Homecoming i Spider-Man: Far From Home jako najlepszy przyjaciel Petera Parkera, Ned Leeds. Oprócz samodzielnych filmów młody aktor grał także małe role w Infinity War i Avengers: Endgame. Batalon często przynosi komediową ulgę scenom, w których się znajduje, nawet gdy sprawy wymykają się spod kontroli.

Jacob Batalon udostępnił swoje nowe zdjęcie na swoich Instagram Stories, które pokazały jego nową sylwetkę. Podpisał zdjęcie, stwierdzając, że Ned chciał tylko zatrzymać się i się przywitać. Aktor zwykle nosi ogoloną głowę w swoim normalnym życiu, ale Batalon można zobaczyć z charakterystycznymi dla Neda wiotkimi włosami na nowym zdjęciu, które właśnie udostępnił. Nie jest jasne, co rozpoczęło aktora w jego drodze do utraty wagi, ale wydaje się, że w tej chwili jest z tego dość dumny, podobnie jak fani Marvel Cinematic Universe.

Chociaż Jacob Batalon oficjalnie nie potwierdził wiadomości Uważa się, że stracił 102 funty, aby przygotować się do Spider-Mana 3. Konto fanów nadchodzącej kontynuacji ogłosiło wieści o odchudzaniu, a następnie drażniło, że aktor będzie miał jeszcze większą rolę w filmie. Co to będzie, w tej chwili nie jest jasne, chociaż krążą spekulacje. Większość fabuły Spider-Mana 3 jest w tej chwili trzymana w tajemnicy. Gwiazda Petera Parkera, Tom Holland, niedawno ujawnił, że przeczytał scenariusz, ale wygląda na to, że jego rozpieszczające dni są już za nim.

Jacob Batalon głośno mówił o swoim podekscytowaniu, że Jamie Foxx dołączył do obsady Spider -Man 3 jako Electro. Mówił też o swoim pragnieniu zagrania Hobgoblina w MCU. Nie jest obecnie jasne, czy utrata wagi ma z tym coś wspólnego, chociaż w tej chwili istnieje wiele niepotwierdzonych spekulacji. Niezależnie od tego wygląda na to, że Sony i Marvel Studios przygotowują się do wrzucenia wielu postaci do Spider-Mana 3, w którym nastąpi również powrót Doktora Strange’a Benedicta Cumberbatcha.

Chociaż nie jest jasne, czy MCU to zrobi wprowadzić Hobgoblina na dużym ekranie, jest jak najbardziej jasne, że Jacob Batalon jest dumny ze swojej utraty wagi dla Spider-Mana 3. W tym momencie produkcja jest przygotowywana do startu, więc powinniśmy dostać kilka gotowych zdjęć przeciekających w kilka następnych tygodni. Spider-Man: Far From Home był kręcony w całej Europie, więc krążyło wiele wycieków zdjęć z planu, więc ciekawie będzie zobaczyć, czy tym razem któreś z nich wyjdzie z Atlanty. Oryginalne zdjęcie Neda Leeds pochodziło z konta Jacoba Batalona na Instagramie, ale historia od tego czasu wygasła. Możesz zobaczyć zrzut ekranu powyżej.

Tytuł oryginalny: Spider-Man 3 Star Jacob Batalon Reveals Weight Loss Ahead of Filming
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: