Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nicolas Cage Vs. Psychotic Animatronics w zwiastunie Willy’s Wonderland Teaser

Nicolas Cage walczył z wieloma rzeczami w trakcie swojej długiej kariery, ale Willy's Wonderland to niezbadane terytorium dla aktora.

Nicolas Cage walczył z wieloma rzeczami w trakcie swojej długiej kariery, ale Willy’s Wonderland to niezbadane terytorium dla aktora.

Zwiastun filmu Willy’s Wonderland został wydany. Nicolas Cage występuje w nadchodzącym pokręconym horrorze, w którym aktor walczy ze zwierzętami animatronicznymi z potępionego parku rozrywki. Materiał filmowy jest bardzo krótki, ale daje potencjalnym widzom pewien wgląd w to, w czym są, kiedy oglądają ten szalony film. Jeśli chodzi o to, kiedy to nastąpi, studio planuje opublikować to w przyszłym roku.

Kevin Lewis, reżyser Willy’s Wonderland, ujawnił niedawno kilka nowych szczegółów dotyczących filmu. Nic [Cage] gra woźnego, który zostaje uwięziony w tym wesołym miasteczku dla dzieci z Willym, animatroniczną łasicą i jego gangiem, mówi Lewis. Jeśli chodzi o jego gang, to są to koszmary dzieci podczas ich pierwszej podróży do Chuck E. Cheese. Możesz przeczytać o gangu poniżej.

Postać Nicolasa Cage’a jest opisana jako cichy włóczęga, który zostaje oszukany do podjęcia pracy sprzątacza w potępionym parku rozrywki. Kevin Lewis zauważa: To zabawny, zwariowany, szalony film o jeździe kolejką górską. Willy’s Wonderland przypomina retro-powrót do lat 80. Dorastałem z Samem Raimim i Evil Dead oraz z tego rodzaju zabawnymi horrorami z lat 80. i horrorami akcji. Nawet z niewielkiej ilości materiału, na którym byliśmy traktowani, można powiedzieć, że lata 80. są w całej Willy’s Wonderland. Lewis wyjaśnia.

Kevin Lewis i Nicolas Cage byli w stanie zakończyć zdjęcia do Willy’s Wonderland na początku roku. Skończyliśmy tuż przed uderzeniem pandemii, mówi Lewis. To było szalone. Zapakowaliśmy się i wróciłem do domu, a po dwóch tygodniach byliśmy zamknięci. Zwariowany. Dało to jednak reżyserowi trochę więcej czasu na pracę nad procesem postprodukcji, z czym wielu reżyserów zostało zeszłego lata.

Mimo że Willy’s Wonderland jeszcze się nie ukazało, Kevin Lewis ma już kilka pomysłów na kontynuację. Jeśli tak zdecydują bogowie filmu, myślę, że będzie o wiele więcej przygód dla Willy’ego i jego gangu – mówi reżyser. Na razie będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, jak poradzi sobie film, gdy trafi do kin w przyszłym roku. W międzyczasie możesz obejrzeć pierwszy zwiastun powyżej, dzięki kanałowi Screen Media Films w YouTube.

Tytuł oryginalny: Nicolas Cage Vs. Psychotic Animatronics in Willy’s Wonderland Teaser Trailer
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: