Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gwiazda Batmana, Zoe Kravitz, uzyskuje porady Catwoman od Anne Hathaway

Christopher Nolan obsadził Anne Hathaway, by zagrała Selenę Kyle, znaną jako Catwoman, w jego trylogii Dark Knight.

Christopher Nolan obsadził Anne Hathaway, by zagrała Selenę Kyle, znaną też jako Catwoman, w jego trylogii Dark Knight.

Anne Hathaway udzieliła kilku rad Zoe Kravitz, rolę Catwoman w The Batman. Hathaway został obsadzony przez Christophera Nolana w roli Seleny Kyle, znanej jako Catwoman, w jego Trylogii Mrocznego Rycerza. Jednak aktorka nie była pierwszą kobietą, która przyjęła tę rolę. Eartha Kitt, Julie Newmar, Halle Berry, Camren Bicondova i Michelle Pfeiffer to tylko niektóre z aktorek, które na przestrzeni lat wcieliły się w rolę Catwoman, z których każda wnosi swój własny styl do postaci.

W nowym wywiadzie Anne Hathaway została zapytana, czy ma jakąś radę dla Zoe Kravitz na temat grania Catwoman. Zgodnie z tym, co widzi Hathaway, Kravitz musi wytyczyć własną ścieżkę w oparciu o to, co jest najlepsze w wersji postaci Matta Reevesa w Batmanie. Z małego materiału filmowego, który widzieliśmy, wydaje się, że reżyser prezentuje Catwoman w sposób, który nigdy nie był pokazywany na dużym ekranie. Hathaway miała to do powiedzenia na temat swojej rady dla Zoë Kravitz.

Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, Anne Hathaway jest szczęśliwa z powodu Zoe Kravitz. Jestem bardzo podekscytowany, widząc, co z nim zrobi. – Myślałam, że to doskonały wybór – powiedziała aktorka. Kontynuowała: Widziałeś jej zdjęcie, jak schodzi po tych schodach, prawda? Tak, ona nie potrzebuje mojej rady. Wiele osób uważało, że Kravitz był najlepszym wyborem do zagrania Catwoman w The Batman. Jej obsada cieszyła się dużym zainteresowaniem od samego początku, a wielu fanom zajęło trochę czasu, zanim Robert Pattinson wcielił się w główną rolę.

Granie w Batmana zawsze będzie trudne dla nowego aktor, zwłaszcza teraz, gdy tak wielu aktorów grało kultową postać z komiksu na dużym i małym ekranie. Wydaje się, że Michael Keaton i Christian Bale prowadzą teraz większość ulubionych castingów, ale ludzie zaczęli też docierać do tego, co Ben Affleck zrobił z Mrocznym Rycerzem. Jeśli pierwsza reakcja filmowa The Batman jest jakakolwiek wskazówką, Robert Pattinson ma się dobrze.

Batman obecnie kręci w okolicach Londynu z planami przyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Produkcja została zamknięta na kilka miesięcy z powodu kryzysu zdrowia publicznego i została zmuszona do zamknięcia po raz drugi, gdy kamery zaczęły się kręcić. Jak dotąd wydaje się, że po raz trzeci wszystko idzie dużo lepiej. Możesz sprawdzić resztę wywiadu z Anne Hathaway w Collider.

Tytuł oryginalny: The Batman Star Zoe Kravitz Gets Catwoman Advice from Anne Hathaway
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: