Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jyn Erso ma niedokończony biznes twierdzi, że Rogue One Star Felicity Jones

Podczas gdy seria Rogue One Prequel Disney + jest w drodze, Felicity Jones wydaje się być pewna, że ​​może się też wydarzyć sequel.

Podczas gdy seria Rogue One Prequel Disney + jest w drodze, Felicity Jones wydaje się być pewna, że ​​może się też wydarzyć sequel.

Rogue One gwiazda Felicity Jones drażni, że Jyn Erso ma niedokończone sprawy. Aktorka jest zainteresowana ponownym wcieleniem się w tę rolę, a Lucasfilm wciąż przedłuża swój kontrakt, co podsyca pogłoski o możliwym Rogue One 2. Chociaż może się to zdarzyć w przyszłości, Diego Luna wraca jako pierwszy w serialu Rogue One Prequel Disney +, który wkrótce rozpocznie się produkcja. Wiele szczegółów dotyczących nadchodzącej serii prequeli jest obecnie utrzymywanych w tajemnicy i prawdopodobnie tak pozostanie do premiery serialu.

W nowym wywiadzie Felicity Jones została zapytana o możliwy powrót jako Jyn Erso w pewnym momencie. Po prostu powtarzam, że reinkarnacja jest całkowicie możliwa we wszechświecie Gwiezdnych Wojen, powiedział Jones, zapytany, czy były jakieś rozmowy na temat możliwej kontynuacji lub spin-offu. Więc czuję, że Jyn ma niedokończone sprawy. Chociaż zakłada się, że Erso zmarł pod koniec Rogue One, nigdy nie zostało to potwierdzone. Jednak wygląda na to, że przeżycie kuli ognia, którą pochłonęła pod koniec filmu, byłoby dość trudne. Wszystko jest jednak możliwe, po prostu zapytaj Boba Fetta, który najwyraźniej przeżył swoją przygodę z Sarlaacem.

Jeśli chodzi o to, co Felicity Jones chciałaby zobaczyć w możliwej kontynuacji lub spin-offie Rogue One, ma kilka pomysłów. Myślę, że byłoby fascynujące zobaczyć, jak się starzeje i staje się mądrzejsza i walczy z ciemnymi siłami we wszechświecie, których wydaje się wiele. Wizerunek Jyn Erso przez Jonesa został uznany przez wielu fanów Gwiezdnych Wojen za jedną z najlepszych rzeczy, jakie marka zrobiła od czasu nawiązania współpracy z Disneyem, wraz z Mandalorianinem.

Felicity Jones miała kilka walczy za kulisami wielu projektów, kiedy trzeba zapłacić tyle, ile uznała za warte. Mając to na uwadze, Rogue One nie był jednym z tych projektów. W takim razie dostałem godziwą zapłatę za to, co robiłem i byłem uczciwie popierany, mówi Jones. Jest to również świadectwo dla ludzi, z którymi pracuję, którzy również walczyli w moim imieniu. Miałem szczęście, że to nie był problem. Disney i Lucasfilm od kilku lat wspierają kobiety w głównych rolach w uniwersum Gwiezdnych Wojen, zarówno na ekranie, jak i poza nim.

Czy Jyn Erso ponownie pojawi się w uniwersum Gwiezdnych Wojen? To pytanie na razie pozostanie bez odpowiedzi, ale wydaje się, że byłoby to mało prawdopodobne. Jeśli tak, dlaczego nie była w pobliżu, aby pomóc Rebeliantom w A New Hope or Return of the Jedi, kiedy musieli zniszczyć obie Gwiazdy Śmierci? Jeśli przeżyje, Lucasfilm będzie musiał poważnie przerobić, aby to zadziałało. Wywiad z Felicity Jones został pierwotnie przeprowadzony przez The Hollywood Reporter.

Tytuł oryginalny: Jyn Erso Has Unfinished Business Claims Rogue One Star Felicity Jones
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: