Wpis powstał dzięki współpracy z:

Międzygwiezdny miał duży problem na planie, więc Matt Damon wybrał jednego dla zespołu

Plan międzygwiezdny miał poważny problem, o którym aktorzy, zwłaszcza Anne Hathaway, bali się opowiedzieć Christophera Nolanowi.

Międzygwiezdny plan miał poważny problem, o którym aktorzy, zwłaszcza Anne Hathaway, bali się opowiedzieć Christophera Nolanowi.

Podczas gdy kariera reżysera Christophera Nolana jest zaśmiecona hitami, nigdy nie został oskarżony o robienie łatwych filmów. Niedawno Interstellar rozmawiała z Jimmy’m Kimmelem o filmie Nolana, który nakręciła pod tytułem Interstellar. Według aktorki film był nie tylko trudny do owinięcia głowy przez widzów, ale także niezwykle trudny do wykonania, głównie z powodu niewygodnych garniturów, które musieli nosić.

Interstellar opowiedział historię ludzkości w niedalekiej przyszłości, kiedy zanieczyszczenie spowodowało, że Ziemia stała się niezdatna do zamieszkania. Postać Hathaway, doktor Amelia Brand, była częścią wyprawy na inne planety, aby sprawdzić, czy są w stanie utrzymać część ludzkości. Na jednej z planet odwiedzanych przez Amelię przebywa pojedynczy człowiek w postaci dr Hugh Manna, naukowca granego przez Matta Damona.

Ponieważ film dotyczył eksploracji kosmosu, a Nolan jest znany z używania tylu efekty praktyczne, jest zrozumiałe, że chciałby, aby kombinezony astronauty były jak najbardziej realistyczne. I jest równie zrozumiałe, że obsada miałaby trudności z przyzwyczajeniem się do chodzenia w nieporęcznych kombinezonach zaprojektowanych do środowiska o zerowej grawitacji.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz w ostatnich wspomnieniach, kiedy Hathaway ma miał powód do narzekania na sposób działania Nolana. W wywiadzie z Hugh Jackmanem na początku tego roku Anne Hathaway ujawniła inny nawyk pracy Nolana, który spowodował niepokój obsady i ekipy.

To odkrycie doprowadziło do niezliczonych żartów i memów w Internecie dotyczących Christophera Nolana i jego rzekoma nienawiść do krzeseł. Rozmowa online stała się tak głośna, że ​​przedstawiciel filmowca musiał wkroczyć i wyjaśnić, że Nolan rzeczywiście pozwala swoim aktorom i członkom ekipy usiąść na planie. W każdym razie, opierając się na jej uwagach, wydaje się mało prawdopodobne, aby Hathaway w najbliższym czasie współpracował z Nolanem.

Tytuł oryginalny: Interstellar Had a Big Problem On Set, So Matt Damon Took One for the Team
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: