Wpis powstał dzięki współpracy z:

Iron Man ubiera płaszcz doktora Strange’a w Halloween Greetings udostępniony przez Roberta Downeya Jr.

Robert Downey Jr. świętuje Halloween swoimi zdjęciami w płaszczu Lewitacji Doktora Strange'a.

Robert Downey Jr. świętuje Halloween swoimi zdjęciami w płaszczu Lewitacji Doktora Strange’a.

Avengers: Infinity War i jego kontynuacja Endgame sprawiły, że cały MCU zebrał się razem dla wielka kosmiczna przygoda. Fani byli podekscytowani, widząc superbohaterów z różnych serii wchodzących w interakcję na ekranie. Jedno z najlepszych par miało miejsce pomiędzy Tony’m Starkiem Roberta Downeya Jr. i Doktorem Strange’em Benedicta Cumberbatcha. Aby uczcić tegoroczne Halloween, Downey opublikował filmik z planu zdjęciowego Infinity War, na którym widać go w płaszczu Doktora Strange’a, z następującą wiadomością.

Materiał filmowy nie jest po prostu Roberta Downeya Jr. na planie, przymierzając kostium innego bohatera, ale raczej część sekwencji, która została usunięta z ostatniej wersji filmu. Scena rozgrywa się na pokładzie statku kosmicznego Ebony Maw, gdzie torturuje Strange’a, podczas gdy Iron Man i Spider-Man potajemnie weszli na statek.

W złomowanej scenie Tony i Doktor Strange mieli na chwilę zamienić się kostiumy, z Tony w płaszczu lewitacji, a Strange w zbroi Iron Mana, by zaskoczyć Ebony Maw. Zdjęcia z planowanej sceny krążą po Internecie od miesięcy, pobudzając wyobraźnię fanów tym, co mogłoby być.

W dniach poprzedzających wydanie Infinity War dwie postacie, które fani mieli Szczególnie niecierpliwie czekali na spotkanie po raz pierwszy Doktor Strange i Tony Stark. W przeszłości często zauważano podobieństwa i różnice między tymi dwoma postaciami, przy czym obaj mężczyźni byli niezwykle inteligentnymi i odnoszącymi sukcesy samcami alfa, którzy mają problem z kłanianiem się przed władzą. Ale podczas gdy Tony poświęcił swoje życie nauce, Strange objął płaszcz Sorcerer Supreme.

Oczekiwania fanów były więcej niż spełnione wraz z premierą Infinity War. Relacja Tony’ego i Strange’a stała się podstawą całej historii. Na początku dwie głowy bardzo się zetknęły, ale także dostrzegły umiejętności i zasoby, które drugi wniósł do zespołu. Ostatecznie to dzięki współpracy z Tony’m Strange był w stanie zrealizować bardzo długoterminowy plan, w wyniku którego Thanos i jego armia zostali odkurzeni w Avengers: Endgame.

Niestety, ten plan również zaowocował śmierć Tony’ego Starka, co oznacza, że ​​fani mogą już nigdy nie zobaczyć interakcji Tony’ego i Strange’a na ekranie. Przynajmniej ta konkretna wersja Tony’ego może już nigdy nie zobaczyć Strange, ale Multiverse to bardzo duże miejsce.

Nadchodzący film Doktora Strange’a zobaczy go podróżującego po Marvel Multiverse, gdzie istnieją nieskończone wersje obecnego MCU w różnych stanach. Oznacza to, że Strange prawie na pewno spotka się z innymi wersjami The Avengers, w tym Iron Manem, nawet jeśli ten nowy Iron Man nie będzie grany przez Downeya Jr.

Na razie fani mogą cieszyć się powrotem do filmu Downeya. z czasów zemsty i przypomnij sobie czasy, kiedy filmy MCU były wściekłością w kasie, w przeciwieństwie do 2020 roku, kiedy pojedynczy film Black Widow nie był w stanie znaleźć otwarcia do premiery przez cały rok.

Tytuł oryginalny: Iron Man Wears Doctor Strange’s Cloak in Halloween Greetings Shared by Robert Downey Jr.
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: