Wpis powstał dzięki współpracy z:

Bizarre Joker Fan Art zastępuje Joaquina Phoenixa Jaredem Leto

W obrazie fanowskim „alternatywnego wszechświata” w filmie Joker, gwiazda Suicide Squad, Jared Leto, wciela się w Arthura Flecka.

Nowa grafika fanowska opublikowana w Internecie wyobraża sobie, jak Jared Leto mógłby wyglądać jako Arthur Fleck w Jokerze, gdyby to on był jedyną obsadą zamiast Joaquina Phoenixa. Opracowane przez grafika Rinsha na Instagramie grafika jest opisana w podpisie jako alternatywny kawałek wszechświata. Przedstawiając Leto w pomalowaniu twarzy w stylu Phoenix i wielokolorowym garniturze, jest to jeden z bardziej dziwacznych pomysłów na casting fantasy, który można stworzyć za pomocą grafiki fanów, i z pewnością wywoła różne mieszane opinie. Możesz spojrzeć na poniższy obrazek.

Leto grał wcześniej w Clown Prince of Crime w Suicide Squad Davida Ayera, który został wydany w 2016 roku jako wielki sukces finansowy, ale z mieszaną reakcją fanów. i krytyków. Chociaż jego czas na ekranie jako Jokera w filmie był ograniczony, w Warner Bros. były plany, aby ponownie zagrać w kilku innych filmach DCEU. Te projekty pozornie zakończyły się fiaskiem, ale wkrótce będziemy widzieć więcej Leto jako Jokera. Tylko w tym miesiącu ujawniono, że zagra ponownie w Justice League w HBO Max Zacka Snydera.

Joaquin Phoenix stał się od tego czasu ulubionym przez fanów aktorem Jokerem, występując w zeszłorocznym Jokerze. Osadzony w samodzielnym wszechświecie bez powiązań z żadnym innym filmem DCEU, Joker posłużył jako historia początkowa postaci, po upadku psychicznym klauna do wynajęcia, który na nowo wymienia się jako Clown Prince of Crime. Film zyskał ogromne uznanie krytyków i zdobył dla Phoenixa Oscara dla najlepszego aktora, a także zdobył nagrodę dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera dla Todda Phillipsa. Ten rekordowy film jest również wielkim hitem finansowym i jest pierwszym i jedynym tytułem z oceną R, który zarobił ponad 1 miliard dolarów w kasie.

Podczas gdy Jared Leto powróci do swojej wersji Jokera w Justice League Zacka Snydera, nie jest jasne, czy kiedykolwiek zobaczymy więcej Phoenixa jako Arthura Flecka. Chociaż miał to być samodzielny film, jego ogromny sukces otwiera drzwi do kontynuacji. Phoenix wcześniej zasugerował, że jest otwarty na ponowne wcielenie się w tę rolę, jeśli pojawi się właściwy pomysł, a Phillips powiedział, że rozmawiali o różnych pomysłach. Spinoff po Batmanie w uniwersum Jokera został również zasugerowany przez Phillipsa w wywiadzie dla Variety w tym roku. Na razie jednak żadne kolejne filmy Jokera nie trafiły do ​​produkcji.

Leto wciela się w inną postać z komiksu, gdy Morbius zostanie wydany w przyszłym roku. Oparty na filmie Marvel Comics Morbius, the Living Vampire, film śledzi Leto jako Michaela Morbiusa, naukowca cierpiącego na rzadką chorobę krwi, który nieumyślnie zamienia się w wampira. Morbius próbuje wykorzystać swoje nowe nadludzkie zdolności na dobre, walcząc z silnym pragnieniem krwi. W filmie pojawia się również Michael Keaton, potencjalnie ponownie wcielając się w rolę Vulture’a ze Spider-Man: Homecoming. Morbius pojawi się w kinach 19 marca 2021 roku. Grafika fanów Leto in Joker została stworzona przez Rinsha na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Bizarre Joker Fan Art Replaces Joaquin Phoenix with Jared Leto
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: