Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pierce Brosnan pamięta Sean Connery: You Were My Greatest James Bond

Pierce Brosnan i inni następcy Jamesa Bonda pamiętają zmarłego, wielkiego Seana Connery'ego.

Od jednego aktora Jamesa Bonda do drugiego Pierce Brosnan złożył hołd zmarłemu Seanowi Connery we wzruszającym wpisie na Instagramie. W zeszłym tygodniu Sean Connery zmarł w wieku 90 lat, pozostawiając fanów oryginalnego 007 na całym świecie zszokowanymi i zasmuconymi. Oprócz bycia jednym z jego następców, Brosnan jest równie wielkim fanem Connery’ego, jak reszta z nas, jak cieszy się w swoim poście w hołdzie. Dołączając zdjęcie Connery’ego, Brosnan mówi w podpisie o swoim podziwie dla hollywoodzkiej legendy.

Pierce Brosnan zadebiutował jako Bond w 1995 roku w popularnej odsłonie GoldenEye. Hit w tej roli, Brosnan będzie pasował do smokingu, aby pojawić się w sequelach Tomorrow Never Dies, The World Is Not Enough i Die Another Day. Powiedział również, że byłby otwarty na powrót do serii w przyszłej odsłonie, ale tylko wtedy, gdy tym razem zagra złoczyńcę. Dla wielu fanów Brosnan jest również uważany za jednego z najlepszych aktorów Bonda, ale nawet on wybrał Connery’ego na swojego ulubieńca wszechczasów.

Kiedy Sean Connery tymczasowo odszedł od serii Jamesa Bonda , został zastąpiony przez George’a Lazenby w 1969 roku On Her Majesty’s Secret Service. Następnie Connery wznowił odgrywanie roli, zaczynając od następnej części. Przechodząc na Instagram, Lazenby podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat śmierci Connery’ego.

Timothy Dalton, który grał 007 w The Living Daylights z 1987 roku i License to Kill z 1989 roku, poruszył kwestię śmierci Connery’ego w krótkim oświadczeniu dla The New York Czasy też.

Niedawno, po tym jak Brosnan zakończył karierę jako 007, Daniel Craig przejął rolę począwszy od Casino Royale w 2006 roku. Po raz piąty zagra Bonda w nadchodzącej kontynuacji No Time to Die, czyli 25. ogólna rata tej długiej serii. Po tym, jak wiadomość o śmierci Connery’ego się zepsuła, Craig uhonorował również oryginalnego Bonda oświadczeniem o jego śmierci.

Connery wycofał się z aktorstwa wiele lat temu iw dużej mierze trzymał się z dala od opinii publicznej. Mieszkał w swoim domu na Bahamach, kiedy zmarł we śnie 31 października. Według jego syna, aktor nie czuł się od jakiegoś czasu. Może odszedł, ale na pewno nie zostanie zapomniany. Spoczywaj w pokoju. Ta wiadomość pochodzi od Pierce’a Brosnana na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Pierce Brosnan Remembers Sean Connery: You Were My Greatest James Bond
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: