Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jamie Lee Curtis wzywa Halloween do zabicia arcydzieła na czas

Jamie Lee Curtis wysoko ocenia Halloweenowe zabójstwa, które powinny być w kinach w październiku.

Jamie Lee Curtis wysoko ocenia Halloween Kills, które powinny znaleźć się w kinach w październiku.

Chociaż była częścią wielu udanych filmów, była Halloweenowa seria, która umieściła Jamiego Lee Curtisa na mapie. Aktorka powróci do serii po raz ostatni w nadchodzącym Halloween Kills, będącym kontynuacją Halloween w 2018 roku. W wywiadzie dla Jess Cagle’a z SiriusXM Lee Curtis ujawnił, co sprawia, że ​​jej nowy horror slasher jest historią na obecne czasy.

W Halloween 2018 roku przerażający zabójca Michael Myers wrócił do Haddonfield, aby wznowić swoją śmiertelną zemstę przeciwko Lee Laurie Strode Curtisa. Podczas gdy Myers jest tak samo niezwyciężoną siłą natury, jak ostatnio, co widać w niedawnym zwiastunie Halloween Kills, tym razem Laurie jest na niego gotowa. Poprzez serię pułapek i oszustw, jest w końcu w stanie zidentyfikować i pozornie zabić Michaela Myersa.

Oczywiście nie byłby to film slasherowy, gdyby chwile końcowe nie ujawniły, że Michael Myers kiedyś znowu nieprawdopodobnie przeżył. Tak więc Halloween Kills ma zawierać ostateczną, powalającą, przeciągającą się konfrontację między Laurie i Michaelem, z której wyłoni się tylko jeden ocalały.

Na podstawie ostatnich uwag Lee Curtisa wygląda na to, że Laurie tym razem nie będzie musiała walczyć samotnie ze swoim śmiertelnym wrogiem, ale będzie miała pomoc całej społeczności Haddonfield. Potwierdza to to, co reżyser filmu, David Gordon Green, ujawnił w lipcu tego roku.

Pierwotnie Halloween Kills miał ukazać się w 2020 roku. Niestety, obecny stan sal kinowych na świecie over zmusił twórców do odroczenia filmu o cały rok. Miejmy nadzieję, że film pozostanie równie świeży i aktualny w przyszłym roku, gdy fani będą mogli zobaczyć ostateczne starcie Laurie i Michaela na dużym ekranie.

Wyreżyserowany przez Davida Gordona Greena i napisany przez Green, Danny McBride, Paul Brad Logan i Chris Bernier, w Halloween Kills występują Jamie Lee Curtis, Andi Matichak i Judy Greer. Film pojawi się w kinach 15 października 2021 roku.

Tytuł oryginalny: Jamie Lee Curtis Calls Halloween Kills a Timely Masterpiece
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: