Wpis powstał dzięki współpracy z:

Przyjdź i graj Scares the Box Office, wygrywając weekendowy weekend za 3,1 mln $

Funkcje Focus i horror Amblin Come Play były w stanie zdobyć pierwsze miejsce w kasie w ten weekend.

Funkcje Focus i Amblin’s Come Play zajęły pierwsze miejsce podczas Halloweenowego weekendu kasowego. Horror miał swoją premierę w piątek, generując 3,1 miliona dolarów z 2183 kin w Ameryce Północnej. Come Play został napisany i wyreżyserowany przez Jacoba Chase’a. W rolach głównych Gillian Jacobs, John Gallagher Jr. Azhy Robertson wraz z Winslow Fegley i podążają za rodzicami ucznia szkoły podstawowej z autyzmem, którzy próbują uchronić swojego młodego syna przed porwaniem przez Larry’ego, nikczemnego humanoidalnego stworzenia, które poluje na niewinność. dzieci. Film spotkał się z mieszanymi recenzjami krytyków.

Thriller akcji Honest Thief zajął drugie miejsce w ten weekend po zarobieniu 1,3 miliona dolarów. Film z udziałem Liama ​​Neesona był numerem jeden przez dwa kolejne weekendy poprzedzające ten weekend. Kina w Los Angeles i Nowym Jorku pozostają w większości zamknięte. Ameryka Północna odnotowuje obecnie rekordowy wzrost liczby przypadków, które mogą zakończyć się ponownym zamknięciem wszystkich kin w nadchodzących tygodniach.

Wojna z dziadkiem zajęła trzecie miejsce w ten weekend po zebraniu 1 miliona dolarów. Komedia rodzinna z Robertem De Niro zarobiła na całym świecie nieco ponad 16 milionów dolarów od czasu jej debiutu w kinach 9 października. Thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych The Empty Man uplasował się na czwartym miejscu po tym, jak zarobił 561 000 $. Film pojawił się w kinach w zeszły weekend i miał na celu przyciągnięcie ludzi do kin na weekend Halloween.

Disney Hocus Pocus nadal pozostaje w pierwszej dziesiątce po tym, jak w ten weekend zarobił 456 000 $. Fani oryginalnego filmu nie mogą się doczekać, kiedy członkowie oryginalnej obsady Bette Midler, Kathy Najimy i Sarah Jessica Parker spotkają się ponownie w nadchodzącej kontynuacji Disney +. Pod numerem 6 znajduje się The Nightmare Before Christmas, który również utrzymał się w pierwszej dziesiątce w październiku. W ten weekend przyniósł 386 000 $ i prawdopodobnie pozostanie do Bożego Narodzenia, w zależności od tego, czy kina pozostaną otwarte przez resztę roku, czy nie.

Halloween Johna Carpentera zajął siódme miejsce w weekend po zarabiając 274 000 $. Październikowy klasyk jest jednym z najlepszych horrorów wszechczasów i jest podstawą o tej porze roku. Gdzie indziej, Monsters Inc. uplasował się na ósmym miejscu po zebraniu 232 000 $, podczas gdy Spell zajął dziewiąte miejsce z 210 000 $. Wreszcie, Fox’s The New Mutants ponownie zajęli dziesiąte miejsce w ten weekend, po wygenerowaniu 145 000 $. Możesz sprawdzić pozostałe wyniki sprzedaży biletów w ten weekend w The Numbers.

Tytuł oryginalny: Come Play Scares the Box Office with $3.1M Halloween Weekend Win
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: