Wpis powstał dzięki współpracy z:

Courteney Cox fałszuje swój notoryczny krzyk 3 grzywki na zdjęciu Halloween

Wydaje się, że Ghostface daje Courteney Cox tę samą przerażającą fryzurę, którą miała w Krzyku 3 na zabawnym zdjęciu opublikowanym w Internecie.

Courteney Cox świętowała tegoroczne Halloween, żartując z niezręcznej fryzury, którą miała w Krzyku 3. Kiedy sequel horroru został wydany w 2000 roku, Cox pojawił się po raz trzeci jako Gale Weathers z nieznanym zamaskowanym zabójcą (lub zabójcy) ponownie atakując ocalałych z Woodsboro. Na dobre lub na złe, to, co niektórzy ludzie najbardziej pamiętają z filmu, to styl grzywki Coxa, coś, co stało się popularnym memem w społeczności horrorów w ostatnich latach.

Oczywiście, Strzyżenie wcale nie było zbyt dobre, ale Courteney Cox używa swojego poczucia humoru, by się z tego śmiać 20 lat później. Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie Cox wygląda na przerażoną, gdy zabójczyni Ghostface rąbie jej grzywkę nożyczkami. Nie grzywka !!!!!!!! Cox stwierdza w podpisie, sugerując, że zrobienie jej tej niezręcznej fryzury jest najgorszą rzeczą, jaką mógł jej zrobić ostrym przedmiotem. Możesz spojrzeć na poniższe zdjęcie.

W tym roku były mąż Cox i współgwiazda z serii Scream, David Arquette, wziął na siebie winę za notorycznie złą fryzurę. Grzywka to moja wina, powiedział Arquette Entertainment Tonight, wyznając, że fryzura, którą wyobraził sobie w głowie, nie do końca wyszła tak, jak oczekiwał. Muszę przyznać, że pomyślałem: „Och, powinnaś zrobić coś podobnego, Bettie Page, wiesz, po prostu trochę. To była moja wina. Całkowicie wezmę na siebie pełną odpowiedzialność.

Pomimo dziwacznych grzyw, Gale Weathers przeżyła Scream 3 i razem z mężem Deweyem Rileyem (Arquette) i Sidneyem Prescottem (Neve Campbell) przeżyła także Scream 4. Cox, Arquette i Campbell powrócą, by ponownie wcielić się w role franczyzowe w Scream 5, kolejnej odsłonie serii. Gdy w 2015 roku zmarł Wes Craven, dyrektor franczyzy, nowym sequelem będą reżyserzy Ready or Not Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett. James Vanderbilt i Guy Busick napisali scenariusz z oryginalnym scenarzystą Kevinem Williamsonem, producentem wykonawczym.

Cox, Arquette i Campbell pojawili się w serialu Scream od czasu wydania oryginalnej części w 1996 roku. tropów własnego gatunku i wprowadza nowego zabójcę, którego trzeba zdemaskować pod koniec każdej części. Chociaż Craven planował kontynuować serię po Scream 4, kiedy został wydany w 2012 roku, wyglądało na to, że seria się skończyła, gdy Craven zmarł. Od tego czasu Campbell wyjaśniła, że ​​zgodziła się nakręcić nową kontynuację opartą na szacunku i podziwie, jakie twórcy mieli dla Cravena i oryginalnych filmów.

W Scream 5 powraca także Roger L. Jackson jako głos W Ghostface and Scream 4 gwiazdy Marley Shelton jako Judy Hicks. Nowicjusze w serii to Melissa Barrera, Jenna Ortega, Jack Quaid, Dylan Minnette, Jasmin Savoy Brown, Mikey Madison, Sonia Ben Ammar, Mason Gooding i Kyle Gallner. Szczegóły fabuły pozostają niejasne, ale historia się podniesie, gdy znajomy zamaskowany zabójca wyruszy w kolejny szał zabijania. Możesz złapać Scream 5, gdy zostanie wydany w kinach przez Paramount Pictures 14 stycznia 2022 r. Ta wiadomość pochodzi od Courteney Cox na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Courteney Cox Spoofs Her Notorious Scream 3 Bangs in Halloween Photo
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: