Wpis powstał dzięki współpracy z:

Sean Connery otrzymuje wzruszający i zabawny hołd od reżysera The Rock, Michaela Baya

Michael Bay oddał hołd gwieździe The Rock, Seanowi Connery, dzieląc się wspaniałą historią zza kulis.

Michael Bay oddał hołd gwieździe The Rock, Seanowi Connery, dzieląc się wspaniałą historią zza kulis.

Hollywood pogrąża się w żałobie po śmierci Sir Seana Connery, wielu z branży, a także legiony fanów, pojawiło się, by złożyć hołd ukochanej gwiazdce Jamesa Bonda. Oprócz takich postaci, jak seria 007 i Indiana Jones, jedną z najbardziej znanych ról Connery’ego jest rola kapitana SAS Johna Patricka Masona w znakomitym thrillerze akcji Michaela Baya, The Rock, a Bay napisał specjalny hołd na jego cześć. < / p>

Sean Connery najwyraźniej wiele znaczył dla Baya, ponieważ znany reżyser pracował z aktorem na bardzo wczesnym etapie jego kariery na dużym ekranie.

Michael Bay dodał, że Connery był notorycznie oszczędny i praktyczny oraz że nauczył go tak wiele o aktorstwie i rzemiośle, zanim podzielił się zabawną historią zza kulis The Rock.

Kontynuował: W klasycznym stylu Seana Connery’ego w swoim szkockim akcentie: „Ten chłopak wykonuje dobrą robotę, a ty mieszkasz w swojej Disney F * cking Ivory Tower i potrzebujemy więcej pieprzonych pieniędzy !!” Nie tracąc rytmu, odpowiedzieli. ‚OK. Ile?’ Zrobił to, ponieważ kochał filmy. Kochał doskonałość i dawał z siebie wszystko, co mógł. Jego etyka pracy była bez wyjątku, najlepsza, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem.

Wydany w 1996 roku The Rock zaczyna się od rozczarowanego generała brygady Franka Hummela i grupy zbuntowanych żołnierzy US Force Recon Marines zajmujących wyspę Alcatraz i trzymanie wszystkich turystów jako zakładników przed zagrozeniem wystrzeleniem rakiet wypełnionych gazem paraliżującym na San Francisco. Connery wciela się w Masona, 60-letniego szkockiego obywatela więzionego bez zarzutów przez dwie dekady i jedynego więźnia Alcatraz, który kiedykolwiek uciekł z wyspy. Wraz z Nicolasem Cage’em jako agentem specjalnym FBI dr Stanleyem Goodspeedem, niedopasowany duet musi współpracować, aby pokonać terrorystów i powstrzymać generała.

Podczas gdy The Rock spotkał się z mieszaną reakcją krytyków, uznanie dla filmu przez lata znacznie się rozrósł, a wspaniała teoria fanów zasugerowała, że ​​The Rock przedstawia starą wersję Jamesa Bonda Connery’ego.

Niestety Connery zmarł we śnie 31 października w wieku 90 lat. nas z The Hollywood Reporter.

Tytuł oryginalny: Sean Connery Gets a Touching and Funny Tribute from The Rock Director Michael Bay
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: