Wpis powstał dzięki współpracy z:

Gal Gadot dziękuje Red Notice Obsada i ekipie po nakręceniu okładek

Netflix's Red Notice zakończyło produkcję w nietypowych okolicznościach.

Red Notice Netflixa zakończyło produkcję w niecodziennych okolicznościach.

Podczas gdy świat stara się zrozumieć ciągle zmieniające się wytyczne dotyczące dystansu społecznego, Hollywood walczy o powrót do praca przy różnych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Nadchodząca komedia akcji Netflix Red Notice niedawno zakończyła zdjęcia. Jedna z głównych aktorów filmu, Gal Gadot, udała się na Instagram, aby podzielić się zdjęciami z planu i zastanowić się nad swoim czasem spędzonym nad projektem.

Chociaż dotychczas niewiele wiadomo na temat fabuły Red Notice, Film przedstawia Dwayne’a Johnsona jako agenta INTERPOL-u, który jest największym na świecie tropicielem, Gal Gadot jako największy złodziej dzieł sztuki na świecie, a Ryan Reynolds jako największy oszust na świecie. Sama lista obsady wystarczy, aby film znalazł się na szczycie listy trendów Netflix, gdy w końcu zostanie wydany na platformie streamingowej.

Zdjęcia do filmu zakończyły się zaskakująco szybko, biorąc pod uwagę duże ilości przypuszczalnie scen akcji. To trzecia współpraca pomiędzy Johnsonem i reżyserem Rawsonem Marshallem Thurberem po Central Intelligence i Skyscraper. Trzej główni bohaterowie są również powiązani z serią Fast and Furious, pojawiając się w serii i jej spinoffie w różnych momentach jako różne postacie.

Zdjęcia, które Gadot udostępnił z zestawów Red Notice, pokazały, jak aktorka się śmieje ramię w ramię z Reynoldsem i Johnsonem, ubrana w efektowną czerwoną suknię i uczestnicząca w sekwencji akcji, w której widać ją trzymającą broń. Co najważniejsze, każdy członek ekipy Netflix, z wyjątkiem głównych aktorów, nosi maski na twarz. Ścisłe przestrzeganie noszenia masek jest zgodne z tym, jak Johnson opisał wcześniej środki podjęte na planie Czerwonego Zawiadomienia, aby uniknąć infekcji, jako najbardziej rygorystyczne w całym Hollywood.

Tytuł oryginalny: Gal Gadot Thanks Red Notice Cast and Crew After Filming Wraps
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: