Wpis powstał dzięki współpracy z:

Co kryje się pod zwiastunem: Nowy chłopak mamy jest przerażająco dziwny

Ema Horvath, Trey Tucker i Mena Suvari występują w nadchodzącym thrillerze kryminalnym Bradena R. Duemmlera What Lies Below.

Vertical Entertainment wydało zwiastun What Lies Below. Z materiału filmowego dowiadujemy się, że nowy chłopak mamy nie jest dokładnie tym, za kogo się wydaje. Tajemniczy thriller został wyreżyserowany i napisany przez Bradena R. Duemmlera i będzie dostępny na żądanie od 4 grudnia. Chociaż data premiery nie jest zbyt odległa, materiał filmowy sprawia, że ​​wydaje się, że wydanie na Halloween byłoby idealne dla What Lies Below. Większość ludzi spędzała Halloween w pomieszczeniach i wydaje się, że byłby to dobry dodatek.

What Lies Below skupia się na Liberty, społecznie niezręcznym 16-latku, który powraca od dwóch miesięcy w obozie do bezmyślnego przedstawienia narzeczonego jej matki, Johna Smitha. Jego urok, inteligencja i piękno malują obraz człowieka zbyt doskonałego, by być człowiekiem. Od samego początku można powiedzieć, że coś jest nie tak z panem Smithem, chociaż nadal nie jesteśmy pewni, jak daleko zajdzie ta przerażająca tajemnica.

Gwiazdy What Lies Below Mena Suvari jako Michelle Wells, Ema Horvath jako Liberty, Haskiri Velazquez jako Marley, Trey Tucker jako John Smith, Troy Iwata jako Tommy, Danny Corbo jako młody Tommy i Olan Montgomery jako urzędnik. Braden R. Duemmler ma duże doświadczenie w kinematografii, ale What Lies Below jest jego debiutem reżyserskim. Patrząc na rzeczy, dostrzegł uczucie, do którego dążył, ponieważ nawet krótki zwiastun daje widzom poczucie zbliżającej się zagłady na horyzoncie.

Ema Horvath została niedawno obsadzona w nadchodzącym serialu Amazon opartym na JRR Trylogia Tolkiena Władca Pierścieni. Horvath jest z wykształcenia aktorką teatralną i ukończyła Interlochen Arts Academy, gdzie w 2012 roku zdecydowała się przerwać grę aktorską, aby uzyskać tytuł licencjata z literatury angielskiej na Harvardzie. Następnie odbyła staż w Blumhouse Productions. Następnie dostała rolę w ich thrillerze Like z 2015 roku. Dzielić. Śledź, a później został obsadzony w The Mortuary Collection i Viscous. W zeszłym roku Horvath zagrała w The Gallows Act II, zanim dołączyła do obsady LOTR, gdzie pojawi się u boku walijskiej aktorki Morfydd Clark.

Producentem What Lies Beneath są Kristina Esposito, Stephen Stanley i Abel Vang. Vertical Entertainment wyda film Bradena R. Duemmlera bezpośrednio na VOD od 4 grudnia, po pełnym wyzwań roku dla kin. Nawet największe filmy Marvel Studios i Warner Bros. nie były w stanie uzyskać tradycyjnych premier kinowych, chociaż niektórym udało się to z mniej niż rewelacyjnymi wynikami. Tenet Christophera Nolana był w stanie otworzyć się w kinach i był to zaledwie błysk na radarze w Ameryce Północnej. Ponieważ niektóre teatry udało się otworzyć, wygląda na to, że wszystkie będą musiały ponownie zostać zamknięte, jeśli Europa wskaże na najbliższą przyszłość. Podczas gdy czekamy, aby zobaczyć, możesz obejrzeć zwiastun What Lies Below powyżej dzięki kanałowi Vertical Entertainment YouTube.

Tytuł oryginalny: What Lies Below Trailer: Mom’s New Boyfriend Is Terrifyingly Weird
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: