Wpis powstał dzięki współpracy z:

Creature Feature The Lair przywraca Hellboyowi Reboot reżysera z powrotem do horroru

Neil Marshall pisze, reżyseruje i produkuje The Lair, nowy film akcji / horror wychodzący z AFM.

Neil Marshall pisze, reżyseruje i produkuje The Lair, nowy film akcji / horror pochodzący z AFM.

Neil Marshall wraca do świata horroru. Twórca filmu The Descent and Hellboy przejmie kontrolę nad The Lair. Highland Film Group zajęła się projektem, który jest sprzedawany potencjalnym nabywcom na tegorocznym wirtualnym American Film Market (AFM). Ten też wydaje się spieszyć.

Według wielu doniesień Neil Marshall napisze, wyprodukuje i wyreżyseruje The Lair, który jest określany jako thriller akcji / horror. Casting jest obecnie w toku, ale jak dotąd nie nadano jeszcze nazw gwiazd. Filmowanie ma rozpocząć się wiosną przyszłego roku. Ujawniono również dziennik filmu, który brzmi następująco.

Neil Marshall zadebiutował w filmie Dog Soldiers z 2002 roku, zanim wyreżyserował swój przełomowy film The Descent z 2005 roku. Oprócz tego, że był finansowym hitem, film spotkał się z szerokim uznaniem. Ostatnio Marshall zakończył pracę nad The Reckoning. Twórca filmu powiedział w oświadczeniu o swoim nowym filmie.

Oprócz The Reckoning, Neil Marshall ostatnio wyreżyserował zeszłoroczny niefortunny restart Hellboya, który był krytyczną i komercyjną bombą. Komiks zarobił zaledwie 44 miliony dolarów w kasie. W rezultacie The Lair może być postrzegane jako powrót Marshalla. Jako producent, Marshall był także autorem filmu Lost In Space. Wydaje się, że głośny charakter niezbyt idealnego wyniku Hellboya nie przeszkodził w karierze reżysera.

Producentem filmu jest firma Neila Marshalla, Scarlett Productions. Nie wiadomo jeszcze, gdzie ma się odbyć produkcja. Może to być trudne, biorąc pod uwagę ciągłe obawy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa na całym świecie. Hollywood napotkało wiele problemów związanych z przywróceniem i uruchomieniem produkcji po zamknięciu w marcu. Highland Film Group zajmie się światową sprzedażą The Lair podczas AFM, który rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Ta wiadomość była wcześniej podawana przez Deadline.

Tytuł oryginalny: Creature Feature The Lair Brings Hellboy Reboot Director Back to Horror
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: