Wpis powstał dzięki współpracy z:

Batman dostaje zwiastun LEGO do ostatecznego pobicia napędzanego zemstą

Fan odtworzył zwiastun The Batman w formie LEGO z pomocą kilku animatorów.

Być może będziemy musieli poczekać do 2022 roku, aby zobaczyć Batmana w kinach, ale zwiastun filmu przeszedł przeróbkę LEGO, aby pomóc fanom przypływów do tego czasu. To będzie pierwszy solowy film o Batmanie, który trafi do kin od całej dekady, zanim się pojawi. W związku z tym jest sporo emocji związanych z adaptacją DC Comics, w której Robert Pattinson staje się naszym nowym Brucem Waynem. Ale ten fanowski zwiastun daje nam przedsmak tego, jak wyglądałby Battinson w formie LEGO.

Zwiastun Batmana pierwotnie miał premierę w formie akcji na żywo podczas DC FanDome latem. To było nasze pierwsze prawdziwe spojrzenie na to, co ugotował współautor i reżyser Matt Reeves. Konsensus był niezwykle pozytywny, a zwiastun zebrał miliony wyświetleń. Podobnie jak oryginalny zwiastun, ta wersja LEGO, która została przygotowana przez YouTubera Joebor1777, ma dokładnie te same rytmy, a nawet wykorzystuje tę samą piosenkę, Nirvana’s Something In the Way. To niemal biegunowe przeciwieństwo tego, co otrzymaliśmy w filmie LEGO Batman Movie. Nawet po odtworzeniu zabawek nadal wygląda to jak mroczne podejście do bohatera DC.

Joebor1777 współpracował z kilkoma innymi animatorami, w tym Locker 74 Productions, Brickfilm HQ, Loneclone Productions, thebrickranger, jmbrickstudios, AJF Studios, Radvisuals , Paradox Pictures, Leviathan Studios, Future Past Productions, gotvideofilms i eggyolk2002, aby stworzyć zwiastun. Rezultat jest niezwykle wierny temu, co wydali wcześniej Warner Bros. Co więcej, jest to zabawne przypomnienie tego, co czeka fanów Mrocznego Rycerza.

Początkowo film Batmana rozpoczął się na początku roku przed zamknięciem Hollywood. Był to jeden z pierwszych hitów kinowych. wznowić produkcję w Wielkiej Brytanii po fakcie. Ale Robert Pattinson zachorował, co spowodowało ponowne zamknięcie produkcji. Była to więc wyboista jazda, ale filmowanie szło dobrze przez ostatnie kilka tygodni, nawet gdy Wielka Brytania przygotowuje się do wejścia w nową blokadę.

Ciągły strumień zdjęć z planu trafił do sieci od czasu rozpoczęcia zdjęć. Ostatnie zdjęcia zestawu zawierały jajko wielkanocne Mr. Freeze, a także odniesienia do Wonder Woman i Supermana. W obsadzie występuje kilku znanych złoczyńców z DC, w tym Zoe Kravitz jako Catwoman, Colin Farrell jako Penguin, John Turturro jako Carmine Falcone i Paul Dano jako Riddler. W obsadzie znajdują się dodatkowo Jeffrey Wright jako Jim Gordon i Andy Serkis jako Alfred, Peter Sarsgaard jako Gil Colson i Jamie Lawson jako Bella Real.

Ostatnim solowym filmem Batmana był The Dark Knight Rises w 2012 roku, który zakończył się Christianem Bale biegnie jako postać. Ben Affleck zastąpił Batmana v Supermana, Suicide Squad i Justice League. Pierwotnie Batman miał pojawić się 1 października 2021 roku. Ale gdy Dune przejął tę pozycję po niedawnym opóźnieniu, Warner Bros. przesunął film o superbohaterach DC na 4 marca 2022 roku. Na pewno będziemy Was informować jako dalsze szczegóły są dostępne. Możesz obejrzeć zwiastun LEGO na kanale Joebor1777 w YouTube.

Tytuł oryginalny: The Batman Gets a LEGO Trailer for the Ultimate Vengeance-Fueled Beatdown
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: