Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dramat wojenny w Wietnamie Rzeczy, które nieśli, zajmuje miejsce w obsadzie

Reżyser Rupert Sanders ma wyreżyserować The Things They Carried, opartego na książce Tima O'Briena z 1990 roku.

Tom Hardy i Pete Davidson poprowadzą nowy film o wojnie w Wietnamie. Rzeczy, które nieśli, zostało zaprezentowane kupującym na American Film Market, a reżyserem był Rupert Sanders (Snow White and the Huntsman). Film jest oparty na książce Tima O’Briena z 1990 roku o tym samym tytule. Według wielu doniesień Tye Sheridan (Ready Player One), Tom Hardy (Venom), Pete Davidson (The King of Staten Island), Bill Skarsgard (IT), Stephan James (If Beale Street Could Talk), Moises Arias (Monos) , Ashton Sanders (Moonlight) i Angus Cloud (Euphoria) są gotowi na gwiazdę. Książka była zbiorem opowiadań skupionych na plutonie żołnierzy na pierwszej linii wojny. W związku z tym mówi się, że w adaptacji nie ma prawdziwego śladu. Ujawniono streszczenie, które brzmi następująco.

Oczekuje się, że produkcja rozpocznie się na początku 2021 roku, a zdjęcia będą miały miejsce w Tajlandii. Nominowany do Oscara Scott B. Smith (Prosty plan) ma napisać scenariusz. Firma producencka Toma Hardy’ego, Hardy Son & Baker, stoi za projektem wraz z MJZ. David Zander, Hardy i Dean Baker są producentami, a Amy T. Hu jest producentem wykonawczym. Rupert Sanders miał to do powiedzenia.

To reprezentuje prawdziwie skumulowaną obsadę z listy A, która bierze udział w zapowiadanych materiałach źródłowych. Tim O’Brien służył w wojnie w Wietnamie, a książka jest na wpół autobiograficzna. Książka była finalistą nagrody Pulitzera, zdobywając nagrodę National Book Critics Circle.

Tom Hardy jest tymczasem dość zajęty. Poza tym powtarza swoją rolę Eddiego Brocka w przyszłorocznym Venom: Let There Be Carnage. MadRiver zajmuje się globalną sprzedażą praw do filmu. Ta wiadomość została po raz pierwszy podana przez Deadline.

Tytuł oryginalny: Vietnam War Drama The Things They Carried Lines Up A-List Ensemble Cast
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: