Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zespół Doctor Strange in the Multiverse of Madness przybywa do Londynu na produkcję

Obsada i ekipa zaczęli przybywać do Londynu, aby rozpocząć produkcję kontynuacji MCU Doctor Strange 2.

Główne zdjęcia do Doctor Strange 2 lub, by nazwać to oficjalną nazwą, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, mają się rozpocząć bardzo szybko, a ekipa filmowa zaczęła przybywać do Londynu przed rozpoczęciem zdjęć . Wykonawca kaskaderów CC Ice, który występował zarówno jako Scarlet Witch, jak i Black Widow, niedawno podzielił się wyobrażeniem w mediach społecznościowych, ujawniając, że w przygotowaniu znalazła się teraz w bańce izolacji.

CC Ice współpracowała z Marvelem wiele razy w trwającym Marvel Cinematic Universe, z utalentowaną wykonawczynią zajmującą się swoimi zawodami takimi jak Captain America: Civil War i Thor: Ragnarok. Ice stał się następnie kaskaderskim dubletem Elizabeth Olsen zarówno dla Avengers: Infinity War i Avengers: Endgame i ponownie zagra w nadchodzącej serii Disney + WandaVision, a także w Doctor Strange 2.

Wielka Brytania będzie gotowa Pod koniec tygodnia pod nowymi ograniczeniami wielu zastanawia się, co stanie się z trwającymi produkcjami filmowymi, takimi jak The Batman. Cóż, wygląda na to, że nie będzie dalszych opóźnień, jeśli chodzi o Mroczny Rycerz, a działania na dużą skalę, takie jak kręcenie filmów, będą kontynuowane. Jednak rząd ostrzegł, że postępuje ostrożnie w tym względzie.

Pomimo, że część Wielkiej Brytanii ponownie zostanie zablokowana, rząd zapewnił, że wydarzenia na dużą skalę, takie jak produkcje filmowe, nie będą być pod wpływem. Sekretarz kultury Oliver Dowden zwrócił się do mediów społecznościowych, aby wyjaśnić niedawne oświadczenie, mówiąc: Jak właśnie potwierdził premier, od czwartku będziemy wprowadzać dodatkowe ograniczenia. Rozumiemy niepokój i wpływ, jaki będą one miały, i zapewniamy, że trwają one nie dłużej niż to konieczne. Zmiany oznaczają, że jeśli to możliwe, ludzie powinni WFH [pracować z domu]. Ale tam, gdzie nie jest to możliwe, dojazd do miejsca pracy będzie dozwolony – np. obejmuje to (ale nie wyczerpująco) elitarny sport rozgrywany za zamkniętymi drzwiami, produkcję filmową i telewizyjną, pracowników telekomunikacji.

Tak jak teraz, Ice i reszta Doktora Strange w Multiverse of Madness obsadzili i ekipa będzie musiała przybyć na co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem pracy nad filmem, aby się odizolować, a tym samym upewnić się, że są zdrowi i gotowi do wyjścia na plan.

Doktor Strange 2 zobaczy, jak Benedict Cumberbatch ponownie wcieli się w rolę Mistrza Sztuk Mistycznych, a Chiwetel Ejiofor również ma powrócić jako przyjaciel zamieniony w wroga, Karl Mordo. Chociaż oczekiwano, że reżyser Scott Derrickson wróci do kierowania projektem, ostatecznie upadł i teraz reżyser Spider-Mana i Evil Dead Sam Raimi przejmie stery.

Ejiofor od tego czasu wyraził swoje podekscytowanie pracując z Raimim mówiąc, kocham Sama Raimiego, więc jestem bardzo podekscytowany, że kręci film, drugi Doktor Strange. Do wszystkiego, co robi, wnosi bogactwo wyobraźni i pasji. W tym gatunku jest tylko jedną z przełomowych postaci. Pamiętam, że widziałem Darkmana, gdy byłem dzieckiem. To było ponad, to takie niesamowite.

Myślę więc, że ma niesamowity umysł i myślę, że naprawdę jest w stanie wprowadzić ten umysł do swojej historii w naprawdę wyjątkowy sposób i bardzo pasuje do świata, który został stworzony przez Doktora Strange i jestem bardzo podekscytowany, widząc, co zrobi z tym światem, dodał.

Doktor Strange w Multiverse of Madness ukaże się 25 marca 2022 roku. Ta wiadomość zostało udostępnione przez CC Ice na Instagramie Stories.

Tytuł oryginalny: Doctor Strange in the Multiverse of Madness Team Arrives in London for Production
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: