Wpis powstał dzięki współpracy z:

Isabelle Fuhrman powróci jako Esther w Orphan Prequel First Kill

Pod tytułem Orphan: First Kill, Isabelle Fuhrman powróci jako Esther, z Julią Styles również na pokładzie.

Na początku tego roku fani horrorów zostali powitani zaskakującym ogłoszeniem, że przygotowywano prequel do thrillera psychologicznego Sierota z 2009 roku. Cóż, pojawiło się więcej szczegółów dotyczących prequelu, który będzie zatytułowany Orphan: First Kill, a do obsady dołączy gwiazda The Bourne Identity Julia Styles. Co jeszcze bardziej ekscytujące, zostało również potwierdzone, że Isabelle Fuhrman powróci, aby zagrać Esther, tytułową sierotę, która nie jest dokładnie tym, za kogo się wydaje.

Sierota: First Kill pojawi się po Esterze Fuhrmana , która w filmie żyje pod pseudonimem Leena Klammer, organizując genialną ucieczkę z estońskiego zakładu psychiatrycznego i podróżując do Ameryki, podszywając się pod zaginioną córkę zamożnej rodziny. Ale nowe życie Leeny jako „Esther” wiąże się z nieoczekiwaną zmarszczką i stawia ją przeciwko matce, która za wszelką cenę będzie chronić swoją rodzinę.

Minęło już ponad dziesięć lat, odkąd aktorka Isabelle Fuhrman zagrała rolę rzekomo 9-letnia Esther, z doniesieniami mówiącymi, że film wykorzysta wymuszone strzelanie z perspektywy i światowej klasy zespół charakteryzatorów, aby pomóc ponownie ożywić postać. Brzmi to jak niezłe zadanie i na pewno będzie interesujące zobaczyć, jak dobrze zespołowi produkcyjnemu uda się to wykonać.

Stiles, którego poprzednie filmy fabularne to Hustlers, seria Jason Bourne, Silver Linings Playbook i Showtime’s Dexter prawdopodobnie wystąpią w prequelu horroru jako opiekuńcza matka, która zmierzy się z Esther.

Orphan: First Kill wyreżyserują The Boy and Brahms: The Boy II. William Brent Bell, który już kręci film w Winnipeg w Kanadzie. W międzyczasie scenariusz został napisany przez Davida Coggeshalla, którego tło w horrorach obejmuje m.in. Scream: The TV Series i The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia.

Alex Mace z Dark Castle, Hal Sadoff i Ethan Erwin produkuje z Jamesem Tomlinsonem. David Leslie Johnson-McGoldrick posłuży jako EP, a Jen Gorton i Josie Liang będą nadzorować eOne. Sierra / Affinity zajmuje się sprzedażą międzynarodową.

Pierwszy Orphan, wydany w 2009 roku, odniósł umiarkowany sukces kasowy, zarabiając 78 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie 20 milionów dolarów. Film nie był szczególnie lubiany przez krytyków, ma ocenę 56% na podstawie 154 recenzji, ale centralny występ Fuhrman został pochwalony, a niektórzy krytycy porównali ją do Lindy Blair w The Exorcist i Patty McCormack w The Bad Seed .

Orphan podąża za parą, w której wcielają się Vera Farmiga i Peter Sarsgaard, którzy niedawno stracili dziecko i adoptowali dziewięcioletnią dziewczynkę. Wkrótce dowiadują się, że ma niespokojną i tajemniczą przeszłość i że być może wcale nie jest tym, za kogo się wydaje. Osierocone gwiazdy Isabelle Fuhrman, CCH Pounder i Jimmy Bennett w rolach drugoplanowych.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak Orphan: First Kill podchodzi do materiału, zwłaszcza, że ​​będzie opowiadać wcześniejszą historię z już dobrym zwrotem akcji – wiadomo, ale po powrocie Fuhrmana prequel z pewnością będzie intrygującą perspektywą. Przychodzi do nas z Deadline.

Tytuł oryginalny: Isabelle Fuhrman Will Return as Esther in Orphan Prequel First Kill
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: