Wpis powstał dzięki współpracy z:

Plany serii Halloween pozostają niepewne po zakończeniu Halloween

Producent Ryan Freimann mówi, że nie zaplanowali jeszcze Michaela Myersa po obecnej trylogii Halloween.

Producent Ryan Freimann mówi, że nie zaplanował jeszcze Michaela Myersa po obecnej trylogii Halloween.

Mamy co najmniej dwa kolejne filmy z Michaelem Myersem. Poza tym przyszłość serii Halloween jest w powietrzu. To według producenta Ryana Freimanna, który twierdzi, że nie myśleli o tym, dokąd pójdzie serial po przyszłorocznych zabójstwach Halloween i zakończeniu Halloween w 2022 roku. Ale drzwi z pewnością nie są całkowicie zamknięte.

Ryan Freimann jest producentem wykonawczym obecnej trylogii filmowej, która rozpoczęła się wraz z Halloween w 2018 roku. Podczas niedawnego wywiadu Freimann został zapytany o przyszłe plany dotyczące serii slasherów Johna Carpentera. Przynajmniej na razie skupiają się na wydaniu kolejnych dwóch filmów, ale zawsze istnieje możliwość ponownego uruchomienia lub odgałęzienia, jak to ujął. Oto, co Freimann miał do powiedzenia na ten temat.

Reżyser David Gordon Green wraz ze współautorem scenarzystą Dannym McBride powiedzieli wcześniej, że Halloween Ends definitywnie zakończy swoją iterację serii. Ale pieniądze mówią i jak dotąd ta nowa wersja Halloween odniosła ogromny sukces. Film z 2018 roku, który był kontynuacją oryginalnego, przełomowego klasyka Johna Carpentera z 1978 roku, zarobił w kasie aż 255 milionów dolarów. W obecnej postaci jest to najbardziej dochodowa historia filmu slasherowego. W związku z tym przyszłe części mogą wydarzyć się poza kreatywnymi intencjami Greena.

Jedna różnica polega na tym, że Halloween Ends jest planowane jako zakończenie. W większości przypadków, jak to często bywa w przypadku serii horrorów, sprawy są nieco otwarte, aby umożliwić przyszłe raty. Chociaż oryginalne Halloween II miało zakończyć historię Micaela Myersa, Season of the Witch zamierzał zmienić pozycję serii jako antologii. Ale to się nie udało. Twórcy filmu tym razem chcą jednak zatrzymać podest. Kontynuacja tej wersji sagi Michaela Myersa byłaby pozornie niemożliwa lub przynajmniej trudna. Tak więc wszelkie przyszłe filmy najprawdopodobniej znalazłyby się w obozie ponownego uruchamiania.

Halloween Kills pierwotnie miało trafić do kin w październiku tego roku. Niestety, nie udało się, biorąc pod uwagę ciągłą niepewność w kasie. Chociaż ostatnio obejrzeliśmy zwiastun zwiastuna, który zapowiadał nadchodzącą rzeź. Halloween Kills trafi teraz do kin 15 października 2021 roku. Halloween Ends zostanie prawdopodobnie nakręcony w przyszłym roku z premierą zaplanowaną na 14 października 2022. Poza tym przyszłość jest w powietrzu. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Comicbook.com.

Tytuł oryginalny: Halloween Franchise Plans Remain Uncertain After Halloween Ends
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: