Wpis powstał dzięki współpracy z:

Paintball Massacre Trailer Mixes Blood & Paint for One Deadly High School Reunion

Uncork'd Entertainment wypuściło nowy zwiastun gry Paintball Massacre, który w grudniu wprowadza do domu niezwykłą rzeź.

Mamy zupełnie nowy zwiastun gry Paintball Massacre. Biorąc pod uwagę obecny stan kin, przez resztę 2020 roku kinomanom pozostanie niewiele opcji. Przynajmniej w porównaniu z jakimkolwiek normalnym rokiem. W związku z tym w dużej mierze pozostanie nam to, co jest dostępne do przesyłania strumieniowego w zaciszu domu. Ludzie z Uncork’d Entertainment zapewniają nam tutaj dość wyjątkową opcję, ponieważ otrzymujemy horror, którego głównym tematem jest gra w paintball. W studiu widzowie muszą przygotować się na śmiertelne spotkanie rodzinne!

Zwiastun rozpoczyna się od spotkania grupy byłych kolegów ze szkoły, choć jest wśród nich pewien sceptycyzm. im. Następnie decydują się zaaranżować grę w paintball, a jeden z członków ich grupy jest szczególnie niezainteresowany tym pomysłem. Ale i tak się z tym zgadza. Choć wszyscy traktują to poważnie, strzelanie jest na początku zabawą i grami. Ale na torze zaczynają gromadzić się martwe ciała i staje się bardzo jasne, że gra staje się znacznie poważniejsza. Pojawia się zamaskowany zabójca, który chce ich pojedynczo zdejmować z powodów, które nie zostały wyjaśnione w materiale filmowym. W obsadzie znaleźli się Katy Brand (Matchmakers), Lee Latchford-Evans (The Rizen), Robert Portal (The Huntsman: Winter’s War), Nicholas Vince (Hellraiser), Ian Virgo (Black Hawk Down), Cheryl Burniston (Dragon Kingdom), Lockhart Ogilvie (Viking Destiny), Natasha Killip (The Lost Day), Joe Hallett (Knights of the Damned), Nathan Clough (Christmas In Rome), Ryan Winsley (Robin Hood), Aoife Smyth (Macbeth), Tony Banham (Instant Death) , Brendan Carr (wojowniczka) i Paul Holbrook (natychmiastowa śmierć). Film został napisany przez Chrisa Regana i wyreżyserowany przez Darrena Berry’ego. Producentami byli Joe Hallett i Brendan Carr.

Niezależnie od tego, co jest warte, jest to debiut fabularny Berry’ego. Wcześniej służył głównie jako operator. Jeśli chodzi o Regan, napisał wcześniej kilka filmów fabularnych, w tym Ten Dead Men i London Heist. Ścieżka dźwiękowa zawiera również muzykę takich artystów jak Andy Taylor i Skindred.

Paintball Massacre skupia się na grupie przyjaciół ze starej szkoły, którzy wybierają się na wycieczkę paintballową, wiele mil od cywilizacji. Gdy dowiadują się, że zamaskowany zabójca z zimną krwią jest w ich szeregach, sprawy potoczą się nie tak. Wkrótce farba miesza się z krwią, gdy walczą o przetrwanie zjazdu szkolnego.

Mamy też nowy plakat do filmu, który towarzyszy materiałowi. Przedstawia osobę wystrojoną i gotową na śmiertelnie poważną grę w paintball, z odrobiną krwi w tle, która przypomina nam, że stawki są wyższe niż zwykle. Paintball Massacre, czyli najbardziej kolorowa rzeź roku 2020, pojawi się na DVD i w wersji cyfrowej 15 grudnia od Uncork’d Entertainment. Koniecznie sprawdź sam zwiastun z kanału OC Trailers na YouTube.

Tytuł oryginalny: Paintball Massacre Trailer Mixes Blood & Paint for One Deadly High School Reunion
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: