Wpis powstał dzięki współpracy z:

Skała jest za duża dla jego samochodu w najnowszym spojrzeniu na czerwony komunikat Netflix

Dwayne Johnson ujawnia zakulisowe trudności związane z byciem behemotem w nadchodzącym filmie akcji Netflix Red Notice.

Dwayne Johnson ujawnia zakulisowe trudności związane z byciem behemotem w nadchodzącym filmie akcji Netflix Red Notice.

Dwayne The Rock Johnson udostępnił kilka zdjęć z nadchodząca akcja Netflix flick Red Notice. Oprócz zdjęć gwiazdy akcji pokazującej rodzaj tlącego się spojrzenia, który pomógł mu uczynić go tak absurdalnie sławnym, Johnson podzielił się także zabawną historią zza kulis, która po prostu pokazuje, że życie jako chodzącego człowieka jest nie zawsze jest łatwe.

Wygląda na to, że całe to wyciskanie na ławce sprawiło, że Johnson nie jest w stanie wsiąść do sportowych samochodów. Aktor i legenda WWE kontynuowali powtarzanie: Rawson: Hej D, wsiądźmy do Porsche, a ja ustawię ujęcie. DJ: Zróbmy to. * DJ próbuje wsiąść do samochodu tylko po to, aby utknąć, ponieważ jego plecy są trochę za szerokie. Rawson: * śmieje się. * DJ nadal walczy, próbując wśliznąć się do tego Porsche, jak wielki tyłek, brązowy ptasie mleczko wpychany do szczeliny na monety. Rawson: Czekaj, możesz się zmieścić? DJ: Nie. * Rawson śmieje się teraz nerwowo. Rawson: Pieprzysz się ze mną? DJ: Nie. Rawson: O mój Boże.

Po około 15 sekundach niewygodnej ciszy … Rawson, ja i cała ekipa zaczęliśmy się śmiać !! Pieprzyć to. Witamy w 2020 roku, zażartował Johnson. W końcu wykazaliśmy się zręcznością, by szybko myśleć i znaleźliśmy „kreatywne” sposoby na wykonanie zdjęcia.

Na szczęście Dwayne Johnson i zespół kreatywny zdołali znaleźć sposób na obejście potwornego aktora. rozmiar, a sekwencja pościgu była w stanie iść do przodu. Bez wątpienia usuwając część samochodu lub budując model, do którego Johnson mógłby dopasować swoje szerokie ramiona.

W Red Notice Johnson występuje u boku Gal Gadot i Ryan Reynolds w wysokobudżetowym thrillerze Netflix, który ma został opisany przez Johnsona jako największa inwestycja giganta strumieniowego do tej pory. Rozgrywający się w świecie międzynarodowej przestępczości, INTERPOL wydaje Red Notice, globalny alert mający na celu wytropienie i schwytanie najbardziej poszukiwanego złodzieja dzieł sztuki na świecie. Gadot przejmie rolę złodzieja dzieł sztuki, a Johnson jest agentem INTERPOL-u i największym na świecie tropicielem, wysłanym, by ją sprowadzić.

Universal Pictures pierwotnie zakupiło prawa do dystrybucji Red Notice i zaplanowało film do premiery 13 listopada 2020 roku. Jednak 8 lipca 2019 roku, kiedy Universal nie zgodził się na proponowany budżet, Netflix był więcej niż szczęśliwy, mogąc wkroczyć i przejąć kontrolę. Po przerwie w produkcji, filmowanie wznowiono ostatecznie 14 września, a tylko około połowa Red Notice została podobno ukończona przed zamknięciem. Red Notice ma ukazać się w serwisie Netflix w przyszłym roku. To pochodzi z oficjalnego konta Dwayne Johnsona na Instagramie.

Tytuł oryginalny: The Rock Is Too Big for His Car in Latest Look at Netflix’s Red Notice
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: