Wpis powstał dzięki współpracy z:

Bill & Ted’s Excellent Adventure 4K Trailer Arrives, Summer Release Announced

Studiocanal wypuszcza po raz pierwszy doskonałą przygodę Billa i Teda w 4K Ultra HD.

Studiocanal po raz pierwszy wypuszcza doskonałą przygodę Billa i Teda w rozdzielczości 4K Ultra HD.

Dzisiejsze wydarzenia przynoszą najdoskonalsze wiadomości. Doskonała przygoda Billa i Teda po raz pierwszy trafia do 4K. Pod koniec lat 80. podróżujący w czasie klasyk został zremasterowany w jakości Ultra HD i zmierza w naszą stronę tego lata. Wraz z ogłoszeniem wydano zupełnie nowy zwiastun i plakat.

Zwiastun przypomina bardzo klasyka, który wszyscy znamy i uwielbiamy, z Tedem „Theodore” Loganem i Billem S. Preston Esquire czas przejścia, aby mogli uzyskać A na egzaminie z historii. Jeśli chodzi o plakat, w widocznym miejscu jest Bill Alexa Wintera i Keanu Reevesa Teda, a także wiele historycznych postaci, które spotykają podczas podróży. Nowy plakat został wykonany przez artystę Carlosa Dattoli i został stworzony specjalnie na nadchodzące wydanie 4K.

Nowa wersja 4K doskonałej przygody Billa & Teda będzie dostępna na 4K UHD Blu-ray, limitowana edycja Steelbook, Blu -ray, DVD i pobieranie cyfrowe od 10 sierpnia. Film będzie także wyświetlany w kinach w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem Luna Cinema. Nowe wydanie zostanie wzbogacone o bogatą listę funkcji bonusowych, w tym następujące.

Doskonałe przygody Billa i Teda na temat Billa (Alex Winter) i Teda (Keanu Reeves), pary liceum przyjaciele, którzy zakładają zespół, Wyld Stallyns. Ale niedługo zawiodą ich lekcje historii, co oznacza, że ​​Ted zostanie wysłany do szkoły wojskowej. Rufus (George Carlin), podróżnik z przyszłości, postanawia im pomóc, ponieważ ich zespół ostatecznie staje się fundamentem idealnego społeczeństwa. Korzystając z wehikułu czasu Rufusa, Bill i Ted podróżują po całej historii, co pomaga im ukończyć ostateczną prezentację historii.

Jest to idealny moment, jako długo oczekiwana kontynuacja, Bill & Ted Face the Music, ma przybyć tego lata. Wracają zarówno Keanu Reeves, jak i Alex Winter, a scenariusze napisali oryginalni pisarze: Chris Matheson i Ed Solomon. Film został niedawno opóźniony, ponieważ studio próbuje obecnie poruszać się po niepewnych wodach otaczających ponowne otwarcie teatrów. Ale ponieważ Bill & Ted 3 ma pojawić się pod koniec sierpnia, czas premiery filmu Doskonała przygoda 4K firmy Bill & Ted jest prawdopodobnie idealny, ponieważ zapewni fanom szansę ponownego odwiedzenia filmu, w którym wszystko się zaczęło. Koniecznie sprawdź nowy zwiastun kanału YouTube StudiocanalUK.

Tytuł oryginalny: Bill & Ted’s Excellent Adventure 4K Trailer Arrives, Summer Release Announced
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: