Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowe wyszukiwanie Wolverine wywołane przez Hugh Jackmana, gdy dzieli się śliczną fotografią Baby Twins

Była gwiazda franczyzy X-Men, Hugh Jackman, udostępniła zdjęcie bliźniaków w Wolverine, zadeklarując, że są spadkobiercami tej roli.

Była gwiazda franczyzy X-Men, Hugh Jackman, udostępniła zdjęcie bliźniaków w tych z Wolverine, ogłaszając ich spadkobiercami tej roli.

Nie obawiaj się, fani X-Men jako Hugh Jackman odwołał poszukiwania następnego Wolverine’a. Być może będziemy musieli poczekać około 20 lat, aż jego decyzje dojrzeją do roli. Jackman, który grał ukochanego mutanta na ekranie przez większą część dwóch dekad, odłożył pazury w 2017 roku. Oznacza to, że ktoś inny będzie musiał wziąć płaszcz w przyszłości. Chociaż nie należy go traktować poważnie, Jackman udostępnił urocze zdjęcie pary bliźniaków, których nazwał spadkobiercami tronu.

Na Twitterze użytkownik Yenci Aguilar Arroyo udostępnił zdjęcie młodych bliźniaków. Oboje byli ubrani w pasujące do siebie body z równie uroczym, ale dzikim Wolverine. Hugh Jackman został oznaczony na zdjęciu i ostatecznie przykuł uwagę aktora. Jackman przesłał dalej zdjęcie z następującą wiadomością.

To nic więcej niż Hugh Jackman pokazujący swoją miłość do roli po latach, oprócz okazania miłości fanom. Tak czy inaczej, to miłe przypomnienie, że w pewnym momencie będziemy musieli zaakceptować kogoś innego w tej roli. A ponieważ Jackman był tak oddany ożywianiu ukochanej postaci Marvel Comics na tak długo, to niewątpliwie będzie to trudne zadanie dla każdego, kto w końcu się nim stanie. Nawet gdyby Jackman się podpisał, odnosząc się do tej osoby jako spadkobiercy. Wiemy na pewno, że seria X-Men zostanie ponownie uruchomiona w niezbyt odległej przyszłości. Wraz z zakupem Foxa przez Disneya w zeszłym roku, prawa do X-Men i Fantastycznej Czwórki trafiły w ręce Marvel Studios. Oznacza to, że postacie te będą wreszcie mogły dotrzeć do Marvel Cinematic Universe wraz z The Avengers. Podczas gdy szczegóły są nadal rzadkie, szef Marvela Kevin Feige potwierdził w zeszłym roku, że nastąpi restart. A ponieważ Wolverine jest najpopularniejszym mutantem, jeśli nie będzie jedną z najpopularniejszych postaci Marvela, z pewnością w pewnym momencie pojawi się nowy aktor. To tylko kwestia kiedy, a nie jeśli. Hugh Jackman po raz pierwszy zagrał tę rolę w X-Men w 2000 roku, a następnie powtórzył ją wielokrotnie przed Loganem z 2017 roku. Hit kasowy nominowany do Oscara, nominowany do Oscara, był ostatnią turą Jackmana i okazał się odpowiednim zakończeniem jego kadencji. Jackman wielokrotnie potwierdzał, że nie ma planów powrotu i że jest w porządku z kimś innym, kto odbierze to, co przerwał. Ktokolwiek to skończy, będą mieli duże buty do wypełnienia. Możesz sam sprawdzić post na Twitterze Hugh Jackmana.

Tytuł oryginalny: New Wolverine Search Called Off by Hugh Jackman as He Shares Cute Photo of Baby Twins
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: