Wpis powstał dzięki współpracy z:

Keanu Reeves powraca jako Constantine w sztuce fanów filmu Zatanna z udziałem Eizy Gonz i # 225leza

Nowe dzieła fanów obsadzają Eizę Gonzalez i # 225lez jako film Zatanna i łączą ją z Constantine Keanu Reevesa w celu stworzenia wymyślonej przygody DC.

Mimo chwiejnego startu z DC Cinematic Universe fani w tej chwili są bardzo podekscytowani. Dzięki Jokerowi pokazującemu, że DC wciąż ma wiele do zaoferowania poza udostępnianymi wszechświatami, a także zbliżającej się premierze Wonder Woman 1984 i nadchodzącej drużyny Jamesa Gunna Suicide Squad, rywal Marvela wyraźnie poprawił swoją grę. Cóż, wysiłki związane z ulepszaniem gry są kontynuowane, ponieważ nowe plotki sugerują, że studio chce przywrócić Constantine z powrotem na duży ekran i przedstawić publiczność superbohaterowi Zatannie. Aby to uczcić, utalentowany artysta BossLogic stworzył nowe dzieło sztuki fanowskiej, które przewiduje Baby Driver i gwiazdę [Alita: Battle Angel} Eizę González jako tytułową reżyserkę filmu Zatanna, a jeśli to jeszcze nie wystarczy, przywraca Keanu Reevesa jako Constantine w wyimaginowanej przygodzie DC.

Artysta uważa, że ​​Eiza González byłaby najlepszą Zatanną, i umieszcza bohatera w centrum uwagi. Zakładając dokładny kostium komiksu, z kilkoma drobnymi wskazówkami na temat jej magicznych umiejętności, fani dodają Keanu Reeves jako Johna Constantine’a do miksu i na pewno będą zachwyceni fanami, widząc, jak dwie postacie spotykają się na dużym ekranie. Plotki mówią, że trwają prace nad samodzielnym filmem Zatanna, o którym mówi się, że jest całkowicie niezależny od nadchodzącej serii Justice League Dark, którą J.J. Abrams i Bad Robot produkują dla HBO Max. Chociaż nie zostało to jeszcze potwierdzone, jest prawdopodobne, że Zatanna pojawi się jako jeden z głównych bohaterów serii. Ta postać zadebiutowała w DC Comics w 1964 roku i pojawiła się w wielu serialach animowanych, w tym Batman: The Animated Series, Justice League Unlimited i Young Justice. Zatanna pojawił się także kilkakrotnie w akcji na żywo, jednak jeśli ta plotka okaże się trafna, film Zatanna byłby debiutem filmowym bohatera.

W odniesieniu do filmu Constantine, Warner Bros. podobno współpracuje z JJ Abrams wyprodukuje nowe ujęcie na żywo, z Abramsem jako producentem wraz ze swoją firmą produkcyjną Bad Robot. Choć w tej chwili nie jest jasne, czy studio chce przywrócić Keanu Reevesa do roli tytułowej, w przeszłości aktor wyraził chęć powrotu, a publiczność kocha Keanu Reevesa wciąż na najwyższym poziomie, jest prawdopodobne, że Warner Bros. będzie się nad tym zastanawiał.

Wydany w 2005 roku, Constantine Reevesa podąża za zwykłym człowiekiem z niezwykłym darem, który musi ocalić planetę przed złem. Świat nieznany większości ludzi jest pełen duchów zarówno dobrych, jak i złych, które chodzą wśród nas w ludzkich postaciach. Jednym z nielicznych, którzy widzą te duchy, jest John Constantine, ale odpowiedzialność za jego wizję jest większa niż on jest w stanie znieść, a jako nastolatek próbuje odebrać sobie życie. Uratowany przed śmiercią Konstantyn musi teraz zadośćuczynić za swoje działania, działając jako strażnik na środku ziemi między Rajem a Piekłem i stając się detektywem okultyzmu. Film nie spotkał się szczególnie dobrze z krytyką, ale od tego czasu zyskał sobie pasję, szczególnie dzięki rosnącej popularności gwiazdy Keanu Reevesa.

Na razie będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co przyniesie obu właściwości, ale Warner Bros. rozsądnie posłucha Boss Logic.

Tytuł oryginalny: Keanu Reeves Returns as Constantine in Zatanna Movie Fan Art Featuring Eiza Gonz&#225lez
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: