Wpis powstał dzięki współpracy z:

Thandie Newton rozlewa swoją historię o Tom Cruise Horror z Mission: Impossible 2 Shoot

W szeroko zakrojonym wywiadzie Thandie Newton ujawnia, jak to było pracować nad Mission: Impossible 2 z Tomem Cruise'em.

W szeroko zakrojonym wywiadzie Thandie Newton ujawnia, jak to było pracować w Mission: Impossible 2 z Tomem Cruise.

Thandie Newton ujawniła, że ​​się boi Tom Cruise podczas kręcenia filmu Mission: Impossible 2. Aktorka zagrała u boku Cruise’a w filmie akcji z 2000 roku, który był pierwszą kontynuacją długiej serii, która trwa do dziś. Ale, jak mówi Newton, Cruise miał wiele do zrobienia na planie. Ujawnienie nastąpiło w ramach szczerego i szeroko zakrojonego wywiadu z gwiazdą Westworld. W pewnym momencie Thandie Newton rozmawiała z scenarzystą Paulem Haggisem, z którym współpracowała przy Crash. Haggis jest obecnie uwikłany w sprawę o napaść seksualną. Newton wyraził zdziwienie, że inteligentni ludzie kojarzą się z Scientology, co doprowadziło ją do Toma Cruise’a. Zapytany, dlaczego nigdy nie nakręciła kolejnego filmu Mission: Impossible, Newton powiedział:

Tom Cruise ma karierę, która trwa prawie cztery dekady. Aktor znany jest z tego, że jest intensywny i oddany. W ostatnich latach uczy się latać samolotami do Top Gun 2. Mówiąc dalej, Thandie Newton opisała niepochlebną stronę tego poświęcenia i intensywności. Podczas kręcenia sceny, Cruise, próbując być pomocnym, sprawił, że Newton poczuł się niepewnie.

Thandie Newton twierdzi nawet, że po całym stresie, jaki odczuwał, oglądała postać zitową na nosie Toma Cruise’a. Nazywa to przeżycie koszmarem, a następnie wyjaśnia sytuację.

Mimo strasznych przeżyć Thandie Newton wydawała się działać przez te wszystkie lata później. Ale historia się nie kończy. Jak wspomina aktorka, Tom Cruise postanowił powtórzyć scenę. Co więcej, to ówczesna żona Cruise’a, Nicole Kidman, dostała Newtona w pierwszej kolejności. Nawet bez franczyzy Mission: Impossible Thandie Newton ma się obecnie całkiem dobrze. Oprócz Westworld, niedawno zagrała w Solo: A Star Wars Story i ma zagrać w nowym thrillerze science fiction Reminiscence wraz z Hugh Jackmanem. Tymczasem Tom Cruise przygotowuje się do Mission: Impossible 7 i 8, które mają strzelać jeden za drugim. Ta wiadomość dociera do nas przez Vulture.

Tytuł oryginalny: Thandie Newton Spills Her Tom Cruise Horror Story from Mission: Impossible 2 Shoot
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: