Wpis powstał dzięki współpracy z:

Przekształcanie Wolverine powinno czekać Sugeruje Avengers: współreżyser Endgame

Joe Russo wie coś o pracy z Marvel Studios i wprowadzaniu nowych postaci na dużym ekranie.

Joe Russo wie coś o pracy z Marvel Studios i wprowadzaniu nowych postaci na dużym ekranie. Avengers: Joe Russo, reżyser Endgame, uważa, że ​​Marvel Studios powinno trochę poczekać, zanim obsadzi nowy Wolverine. Hugh Jackman był aktorem, który wprowadził Weapon X na duży ekran i dla wielu nadal jest jedynym człowiekiem do tej roli. Disney nabył Fox w zeszłym roku, co sprowadziło wszystkie nieruchomości Marvel Fox z powrotem do Marvel Studios, w tym Wolverine i resztę X-Men. Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem umowy fani Marvela Cinematic Universe już marzyli o tym, żeby Jackman wrócił do tej roli.

Co do powrotu do Wolverine, Hugh Jackman wielokrotnie powtarzał, że skończył tę rolę i nadszedł czas, aby nowy aktor ją przyjął. Wraz z plotkami o powrocie Jackmana pojawiło się mnóstwo spekulacji, kto wypełni buty Jackmana na MCU. Zapytany o to, do których postaci chciałby mieć dostęp, Joe Russo, reżyser Avengers: Endgame, szybko odpowiada: Wolverine. Jednak nie uważa, że ​​jest to coś, do czego Marvel Studios musi się spieszyć. Wyjaśnia.

Myśli Joe Russo o obsadzie Wolverine’a dla MCU można zastosować do serii X-Men jako całości. Dark Phoenix trafił do kin w zeszłym roku i chociaż nie był to przebój kasowy ani hit krytyczny, wciąż są fani aktorów, którzy przyjmowali te role przez lata. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, potwierdził, że te postacie zostaną wykorzystane, chociaż nie podał osi czasu, co oznacza, że ​​jest bardziej niż prawdopodobne na tej samej długości fali co Russo.

Marvel Studios, jak wszystkie większe studia w ten moment nie wykonuje zbyt wiele pracy w świecie akcji na żywo. Przemysł rozrywkowy został praktycznie zamknięty od połowy marca, co oznacza, że ​​minie jeszcze więcej czasu, zanim zobaczymy lub usłyszymy wieści o nowym Wolverine zmierzającym do MCU. Biorąc to pod uwagę, Kevin Feige prawdopodobnie od lat planuje powrót X-Men.

Hugh Jackman niedawno włączył się w casting Wolverine’a, zamieszczając humorystyczny obraz w mediach społecznościowych bliźniaczych braci noszących Rosomaki. Odwołaj wyszukiwanie nowego #Wolverine. Oto twój spadkobierca i zapasowy, zażartował aktor. Kto wie, może te dzieci kiedyś wyrosną na Weapon X do MCU. Możesz sprawdzić wywiad z Joe Russo w Comic Book Movie, a następnie sprawdzić bliźniacze Wolverines poniżej.

Tytuł oryginalny: Wolverine Recasting Should Wait Suggests Avengers: Endgame Co-Director
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: