Wpis powstał dzięki współpracy z:

Przerwa w produkcji Jurassic World 3 faktycznie pomogła dyrektorowi Sequel Says

Jurassic World: dyrektor Dominion Colin Trevorrow mądrze wykorzystał zatrzymanie produkcji.

Jurassic World: dyrektor Dominion Colin Trevorrow mądrze wykorzystał zatrzymanie produkcji.

Jurassic World 3 został wstrzymany na czas nieokreślony wraz z wieloma innymi produkcjami na dużą skalę pośród trwająca globalna sytuacja, ale wraz z ogłoszeniem ponownego rozpoczęcia filmowania już wkrótce, sprawy wyglądają na hity science fiction. Reżyser Colin Trevorrow poszedł nawet o krok dalej, mówiąc, że przerwa w produkcji mogła rzeczywiście pomóc filmowi.

Wygląda na to, że Colin Trevorrow i jego ekipa dobrze wykorzystali ten czas, dzięki czemu uzyskali przewagę efekty wizualne i bez wątpienia poprawianie tego, co już osiągnęli na lepsze. Po wprowadzeniu rygorystycznych wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa, Jurassic World: Dominion może wreszcie zacząć ponownie filmować w przyszłym miesiącu i chociaż Trevorrow brzmi pewnie co do przepisów zapewniających bezpieczeństwo wszystkim, ma pewne obawy związane z jak najlepszym wyjściem z tak sztywnego środowiska .

Jestem pewien, że nasze wytyczne zapewnią nam bezpieczeństwo, Trevorrow powiedział o nowych protokołach. Trudną częścią będzie stworzenie kreatywnego środowiska przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności. Po włączeniu kamer musimy zapomnieć o naszym świecie i żyć w świecie filmu. To może wymagać trochę praktyki.

Mimo tych obaw, Trevorrow jest chętny wrócić do świata dinozaurów jedzących mięso, podobnie jak reszta obsady i załogi. Filmowiec powiedział, że naprawdę bardzo mnie poruszył sposób, w jaki wszyscy okazali sobie wsparcie. Wszyscy jesteśmy zwolnieni, aby wrócić do pracy. To właśnie robimy i wszyscy chętnie wracamy i robimy to. Jurassic World: Dominion nie musiał dostosowywać wydania, dlatego nadal ma trafić do kin 11 czerwca 2021 roku. Podczas gdy krążyły plotki, że Jurassic World: Dominion będzie ostatnim wpisem w serii, producent Frank Marshall niedawno wyjaśnił wszystko zdecydowanie nie promując ostatnio nowego dokumentu Laurel Canyon. Marshall przedstawił następnie trochę więcej szczegółów, mówiąc: To początek nowej ery … Dinozaury są teraz wśród nas na kontynencie i, mam nadzieję, będą już przez jakiś czas.

Fallen Kingdom kończy się przemyceniem wielu stworzeń z wyspy na aukcję na czarnym rynku, która oczywiście kończy się strasznie. Wraz z uwolnieniem dinozaurów na świecie, tacy jak Alan Grant Neill, Ian Malcolm Jeffa Goldbluma i dr Ellie Sattler Laury Dern zostają przywróceni do walki, aby powstrzymać prehistoryczne bestie. Daleko od scenografii, o której wielu spekulowało, oryginalne trio z Jurassic Park będzie miało znaczącą rolę w Dominion, a aktor Alan Grant, Sam Neill, powiedział niedawno, że jesteśmy na całej drodze do filmu, Jeff Goldblum, ja i Laura [Dern ] … To drodzy przyjaciele i cieszę się, że mogłem z nimi ponownie pracować. Co więcej, będziemy mieszkać w tym samym stawie przez trzy lub cztery miesiące. To będzie zabawne. Wszyscy też kochają Chrisa i Bryce’a, więc myślę, że będziemy bardzo szczęśliwi. To pochodzi od Empire.

Tytuł oryginalny: Jurassic World 3 Production Hiatus Actually Helped the Sequel Says Director
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: