Wpis powstał dzięki współpracy z:

Podarunek: Wygraj 750 USD, aby ulepszyć swoją grę Summer Geek

If you find yourself in a bit of a whirlwind these days, confused and in need of a financially feel-good favor, you’re not alone. We’re all spending a little too much time stress eating chips in front of the TV, properly steering clear of other people by just…not leaving home.  Click here to enter via

Połączyliśmy siły z kilkoma innymi maniakami, aby zapewnić Ci możliwość zwiększenia oszczędności w okresie letnim i przeniesienia gry maniaków na wyższy poziom !,

Jeśli obecnie znajdujesz się w trąbie powietrznej, jesteś zdezorientowany i potrzebujesz finansowej przysługi, nie jesteś sam. Wszyscy spędzamy trochę za dużo czasu na jedzeniu frytek przed telewizorem, właściwie omijając innych ludzi, po prostu… nie wychodząc z domu.

Kliknij tutaj, aby wejść na naszą oficjalną stronę z nagrodami. < / p>

Może potrzebujemy trochę więcej czasu, oglądając króla Jerzego III nieuchronnie obsypującym pierwszym rzędem nagrania Hamiltona Disneya ze śliny… bo to po prostu zabawne. Jeśli jesteś podobny do reszty z nas i potrzebujesz odbioru, prawdopodobnie podobasz się również reszcie z nas w tym sensie, że pieniądze łatwo służą jako odbiór. Nerdowie z Den of Geek, wraz z maniakami stojącymi za The Water Coolest, Wingman, Classic Nerd, The Skinny, 1440 i Matt’s Flights chcieliby zapewnić tę gotówkę – dokładnie 750 USD. Kup sobie nowy telewizor, super gładki system głośników, samochód (zabawkowy), całą masę nowych książek lub możesz wykorzystać swoje wygrane, aby po prostu powiększyć konto oszczędnościowe.

Możliwości są nieograniczone jeśli chodzi o nowe formy rozrywki. Możesz cofnąć się w ciągu ostatnich 5 lat i obejrzeć każdy film nominowany do najlepszego filmu w telewizji większej niż życie. Lub możesz poświęcić ten czas na obejrzenie wszystkich nowych programów i filmów w serwisie Netflix w lipcu tylko dlatego. Albo wszystkie międzynarodowe horrory, które są teraz dostępne dla mas !, Tylko dlatego, że większość z nas utknęła w domu, nie oznacza to, że nie możemy cieszyć się niektórymi z najlepszych rzeczy w życiu. Może nawet nadszedł czas, aby zaplanować wakacje w 2022 roku, możliwości są nieograniczone! Cokolwiek zdecydujesz się zrobić z gotówką, The Water Coolest, Wingman, Classic Nerd, The Skinny, 1440, Matt’s Flights i Den of Geek chcą, aby była to najlepsza 750 USD, jaką kiedykolwiek wydałeś.

Kliknij tutaj, aby wejść za pośrednictwem naszej oficjalnej strony z nagrodami.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 lipca. Jeden (1) zwycięzca zostanie wylosowany losowo, a następnie natychmiast powiadomiony. Zwycięzca będzie musiał odpowiedzieć i odebrać nagrodę w ciągu tygodnia lub inny zwycięzca zostanie wybrany. Powodzenia!

Tytuł oryginalny: Giveaway: Win $750 to Upgrade Your Summer Geek Game
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: