Wpis powstał dzięki współpracy z:

Skrypt Ekstrakcja 2 został uruchomiony, może to prequel?

Joe Russo zaczął już pisać kontynuację do Extraction.

Joe Russo już zaczął pisać kontynuację do Extraction.

Extraction wydany na Netflix na początku tego roku i szybko stał się jedną z najgorętszych ofert na platformie streamingowej. Połączył gwiazdorską moc Chrisa Hemswortha z weteranem choreografii kaskaderskiej Samem Hargrave’em na fotelu reżysera. Przebojowy twórca Joe Russo, który wyprodukował ten film wraz ze swoim bratem Anthonym, niedawno ujawnił, że już pracuje nad kontynuacją.

Ekstrakcja opowiada historię Tylera Rake’a, granego przez Chrisa Hemswortha, najemnika z czarnego rynku oskarżony o wyciągnięcie młodego chłopca, pieśni lorda narkotykowego, ze szponów nikczemnych porywaczy. Reszta filmu opowiada o Rake’u, który stara się chronić chłopca podczas walki z armią bandytów, przywódców gangu i oficerów, a także zmaga się z demonami swojej przeszłości.

Oświadczenie Joe Russo wydaje się wskazywać na fakt, że nadchodzące Wydobycie 2 odbędzie się w przeszłości. Świadczy to o tym, co Hargrave wcześniej wskazywał na to, że film może zakończyć się powodzeniem. Po swojej premierze Extraction był często porównywany do Johna Wicka. Oba filmy przedstawiają bohatera antybohatera większego niż życie, który kosi fale wrogów w zapierających dech w piersiach scenach akcji, które opierają się na praktycznych akrobacjach, a nie na CGI. Ponieważ John Wick z powodzeniem rozwinął przesłankę „Zabójca zabija przestępców” w wielu filmach i zbliżająca się spin-off w telewizji, całkiem rozsądne jest założenie, że Rosjanie mogą pójść tą samą drogą z postacią Tylera Rake’a. Na razie bracia Russo są zajęci przygotowaniami do wydania nadchodzącego filmu reżyserskiego Cherry z udziałem Toma Holland. Chris Hemsworth przygotowuje się do czwartego filmu Thora po raz kolejny prowadzonego przez Taikę Waititi, co może być ostatnim występem aktora w MCU.

Reżyseria: Sam Hargrave i scenariusz: Joe Russo, gwiazdy ekstrakcyjne Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Manoj Bajpayee, Randeep Hooda, Pankaj Tripathi, Derek Luke, Marc Donato i David Harbor. Jest obecnie dostępny w serwisie Netflix. Ta wiadomość pochodzi z ET Online.

Tytuł oryginalny: Extraction 2 Script Has Been Started, Maybe It’s a Prequel?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: