Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zespół Star Wars oferuje aktualizację filmu Tajemniczy film Mandalorian, Obi-Wana i Taiki Waititi

Twórca hitu Star Wars oferuje aktualizację harmonogramu produkcji i daty premiery.

Twórca hitu Star Wars oferuje aktualizację harmonogramu produkcji i daty premiery. Pierwszy sezon The Mandalorian był hitem zarówno wśród krytyków, jak i publiczności, dowodząc jednoznacznie, że życie w Gwiezdnych Wojnach jest znacznie większe poza Sagą Skywalker. Pomimo globalnej sytuacji, która doprowadziła do zatrzymania znacznej części branży rozrywkowej, długo oczekiwany drugi sezon The Mandalorian jest nadal na dobrej drodze do debiutu w październiku na Disney +, a producent wykonawczy Jon Favreau niedawno dostarczył aktualizację. Po wypełnionym akcją finale sezonu Mandalorian przygotuje się do wprowadzenia wielu nowych postaci, a także do walki z kilkoma ulubieńcami fanów z galaktyki Star Wars.

Favreau na festiwalu telewizyjnym ATX dołączyli mandalorscy reżyserzy Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Deborah Chow i Taika Waititi, przy czym dwóch ostatnich kierowało własnymi, osobnymi projektami Gwiezdnych wojen. Chow jest na pokładzie reżysera długo oczekiwanej serii Obi-Wana Kenobiego dla Disney +, podczas gdy Waititi rozwija swój własny plan filmowy w odległej galaktyce.

To już koniec, skończyłem, Taika Waititi zażartował zapytany o status swojego tajemniczego filmu Gwiezdne Wojny. Zapytany o serię Obi-Wana, Chow dodał, że mamy trochę więcej do zrobienia, ale wciąż jesteśmy w fazie rozwoju.

Mandalorian gra Pedro Pascala jako tajemniczego bohatera tytułowego, poruszającego się po jego przez galaktykę Gwiezdne Wojny, biorąc udział w różnego rodzaju przygodach, kiedy wykonuje swoje obowiązki jako łowca nagród. Serial opowiada historię po upadku Imperium i przed pojawieniem się Pierwszego Porządku trylogii Disneya. Śledzimy trudy tego samotnego strzelca w odległych zakątkach galaktyki, daleko od autorytetu Nowej Republiki. Do obsady drugoplanowej należą Gina Carano, Giancarlo Esposito i Carl Weathers, z aktorami Rosario Dawson (Clerks II), Timothy Olyphant (Justified), Temuera Morrison (Aquaman), Katee Sackhoff (Battlestar Galactica) i Michael Biehn (The Terminator) dodawane do grafiku drugiej serii. Kilka popularnych postaci zostanie wprowadzonych do świata The Mandalorian, w tym bohater Clone Wars Ahsoka Tano, Bo-Katan Kryze i inny łowca nagród Boba Fett.

Mandalorian sezon 2 ma trafić do Disney + w październiku 2020 r. i będzie kontynuować podróż tytułowej postaci wraz z niezwykle popularną Baby Yodą, podczas gdy niedopasowana para będzie nadal eksplorować galaktykę. Ta wiadomość trafia do nas dzięki uprzejmości The Hollywood Reporter.

Tytuł oryginalny: Star Wars Team Offers Update on The Mandalorian, Obi-Wan and Taika Waititi’s Mystery Movie
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: