Wpis powstał dzięki współpracy z:

J.K. Simmons zrobi wszystko, aby ukończyć Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera

J.K. Simmons chce powrócić jako komisarz Gordon do wszelkich niedokończonych scen potrzebnych w Snyder Cut w League of Legends dla HBO Max.

J.K. Simmons chce powrócić jako komisarz Gordon do wszelkich niedokończonych scen potrzebnych w Salider Cut Ligi Sprawiedliwości dla HBO Max.

W odcinku Ligi Sprawiedliwości 2017 aktor J.K. Simmons pojawił się w krótkiej roli komisarza Gordona. Teraz, gdy część filmu Snydera szykuje się do premiery w HBO Max w przyszłym roku, widzowie mogą zobaczyć rolę Gordona w narracji. W niedawnym wywiadzie dla Screenrant Simmons zadeklarował, że chętnie udzieli wszelkich dodatkowych nagrań lub dialogów, których potrzebuje Snyder do ligi sprawiedliwości Zacka Snydera.

Wcześniej, gdy J.K. Simmons został po raz pierwszy ogłoszony w roli Gordona w 2016 roku, weteran dokuczał swojej postaci, zamieszczając swoje zdjęcie na siłowni, ćwicząc i wyglądając imponująco. Zdjęcie wzbudziło entuzjazm fanów Simmonsa w walce z Gordonem, a wielu spodziewało się zobaczyć postać w roli pełniejszej niż w poprzednich wcieleniach.

Potem Snyder opuścił film, przyprowadzono Jossa Whedona aby go ukończyć, a odcinek teatralny Ligi Sprawiedliwości w 2017 roku miał Gordona w niewielkiej roli przez kilka minut, w których po prostu stał w jednym miejscu i rozmawiał z Ligą superbohaterów.

Oczywiście, pojawił się dodatkowy materiał komisarza Gordona, który został zredagowany z filmu, i Simmons wydaje się szczęśliwy, że Snyder ponownie odwiedza bohatera w rozszerzonym filmie filmu, nad którym obecnie pracuje filmowiec. Mówi o wartości, jaką Simmons dodaje do postaci z filmów komiksowych, że odgrywa ważną rolę zarówno w DCEU jako komisarz Gordon, jak i MCU jako J. Jonah Jameson. W rzeczywistości Simmons został uznany za tak doskonałego jak Jameson, że pozostaje jedynym aktorem z oryginalnej trylogii Spider-Mana Sama Raimiego, który skoczył na współczesne MCU. Miejmy nadzieję, że aktor wykona równie niesamowitą robotę dla postaci Gordona w swoim rozszerzonym filmie fabularnym w Zack Snyder’s Justice League.

W wersji Justice League w 2017 r. Wystąpili Ben Affleck jako Batman, Gal Gadot jako Wonder Woman , Henry Cavill jako Superman, Amy Adams jako Lois Lane, Jason Momoa jako Aquaman, Ezra Miller jako Flash, Ray Fisher jako Cyborg, Jeremy Irons jako Alfred Pennyworth, Diane Lane jako Martha Kent, Ciarán Hinds jako Steppenwolf, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor i JK Simmons jako komisarz Gordon.

Zack Snyder’s Justice League będzie miał swoją premierę wyłącznie w HBO Max na początku do połowy 2021 roku i doda nowe elementy do wersji filmu z 2017 roku, aby dostosować go do oryginalnej wersji Snydera wizja tej funkcji jako kulminacja jego biegu z DECU. Ta wiadomość pochodzi z ScreenRant.

Tytuł oryginalny: J.K. Simmons Will Do Whatever It Takes to Help Finish Zack Snyder’s Justice League
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: