Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Old Guard Hits nr 1 na liście najczęściej oglądanych serwisów Netflix dzień po premierze

The Old Guard to najczęściej oglądany film w serwisie Netflix dzień po premierze.

The Old Guard to najczęściej oglądany film w serwisie Netflix następnego dnia po premierze. >

Zgodnie z oczekiwaniami funkcja prowadzona przez Charlize Theron, The Old Guard, stała się najczęściej oglądanym filmem w serwisie Netflix lista po swoim debiucie na giganta transmisji strumieniowej. Moc gwiazdy powiązana z Theronem i obszerna kampania marketingowa sprawiły, że film pokonał konkurencję, gdy oferta przyciąga obecnie najwięcej oczu na platformie transmisji strumieniowej.

Old Guard jest adaptacją powieści graficznej Grega Rucka, który również napisał scenariusz, i obraca się wokół zespołu kierowanego przez Andy’ego, granego przez Therona, nieśmiertelnych zabójców, którzy potajemnie wykonują swoją pracę. Przypadkowe spotkanie ujawnia ich istnienie zwykłemu światu, a Andy i jej załoga muszą uciec przed schwytaniem przez potężną firmę, która chce na nich eksperymentować, aby poznać tajemnice nieśmiertelności.

Krytycy ogólnie podali pozytywne recenzje do filmu, chwalące scenografię akcji i rozwój postaci drugoplanowych. Film jest bardzo dobrze skonfigurowany jako początek franczyzy i jest to coś, co reżyser filmu Gina Prince-Bythewood może łatwo zobaczyć, jak to się dzieje, jak ujawniła podczas wywiadu. Podczas gdy The Old Guard zdobył pierwsze miejsce na najczęściej oglądanej liście Netflix, istnieją inne wpisy na liście, które również cieszą się dużym zainteresowaniem. Na drugim miejscu jest seria Unsolved Mysteries z dwunastoma nowymi odcinkami. Mężczyźni i kobiety, którzy przeszli niewytłumaczalne okropności z przeszłości, wspominają te wydarzenia wraz z dziennikarzami, ekspertami i członkami rodziny, a widzowie mogą wyciągać własne wnioski na temat możliwego wyjaśnienia tajemnicy.

Dalej lista to animacja Lorax, w której znajduje się postać animacji o imieniu Ted, grana przez Zac Efrona, który musi połączyć siły z mitycznym strażnikiem lasu, Loraxem wyrażonym przez Danny’ego Devito, aby dostarczyć drzewo Truffula dziewczynce marzenia Potem pojawia się Warrior Nun, kolejna seria inspirowana komiksami. Pomyśl, że Buffy, pogromca wampirów spotyka Mangę. Młoda dziewczyna powraca z martwych z boskim artefaktem osadzonym na jej plecach. Będąc teraz częścią starożytnego zakonu mniszek, którego zadaniem jest ochrona ludzkości przed demonami, dziewczyna musi wybrać swoją stronę i podjąć walkę w wojnie, która trwała niezliczone tysiąclecia.

Zaokrąglenie pierwszej piątki to Epickie opowieści kapitana majtek w kosmosie. Seria oparta na książkach Davida Pilkeya DreamWorks opowiada o przygodach George’a Bearda i Harolda Hutchinsa. Są najlepszymi przyjaciółmi, którzy uwielbiają grać figle i czytać komiksy. Obaj wyruszają w oburzające przygody po tym, jak wmieszają się w rzeczywistość swojego największego komiksu: Kapitana Majtek. Oczywiście, Netflix oferuje wiele do wyboru dla fanów dowolnego gatunku. Teraz okaże się, czy Stara Gwardia pójdzie w ślady innego najnowszego ekstraktora z filmu Netflix i nadal będzie dominować na najczęściej oglądanych listach przez następne kilka tygodni. ComicBook.com.

Tytuł oryginalny: The Old Guard Hits #1 on Netflix’s Most Watched List the Day After Premiere
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: