Wpis powstał dzięki współpracy z:

Dlaczego stara straż nie wygląda jak inne filmy z komiksów?

Dyrektor Old Guard ujawnia, jak odróżnia ten film od innych superbohaterów.

Stara Strażniczka ujawnia, jak odróżnia ten film od innych superbohaterów.

W dzisiejszych czasach prawdziwym wyzwaniem nie jest zrobienie filmu z komiksu, ale raczej czyniąc to w taki sposób, aby film wyróżniał się na przesyconym rynku. Gina Prince-Bythewood, reżyser niedawno wydanego filmu Netflix The Old Guard z Charlize Theron w roli głównej, rozmawiała z Colliderem o tym, jak wniosła własną wyjątkową wrażliwość do stworzenia filmu o superbohaterze na podstawie powieści graficznej :, oryginalny film Netflix The Old Guard opowiada historię kompanii nieśmiertelnych zabójców, dowodzonych przez Therona jako Andy’ego, którzy uciekają przed złowrogą korporacją, która chce poznać swój sekret nieśmiertelności. Dla Prince-Bythewood rodzaj kamer i oświetlenia używanych do filmowania stał się ważnym sposobem odróżnienia jej filmu od paczki superbohaterów:

Sceny akcji w The Old Guard zostały pochwalone za realistyczne podejście które są duchowo bliższe serii John Wick niż MCU. Prince-Bythewood uważa, że ​​wybory, jakich dokonała podczas kręcenia filmu, pozwoliły na bardziej autentyczne i ugruntowane poczucie, że publiczność związana z :,

Ryzyko podejmowane przez zespół kreatywny filmu wydaje się opłacone, jak twierdzi Old Guard na szczycie listy najczęściej oglądanych przez Netflix po swojej premierze. Mamy nadzieję, że film utrzyma ten impet w nadchodzących tygodniach. Najnowsze informacje pochodzą od naszych dobrych przyjaciół w Collider.

Tytuł oryginalny: Why The Old Guard Doesn’t Look Like Other Comic Book Movies
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: