Wpis powstał dzięki współpracy z:

Szanse, by Idris Elba przejął płaszcz 007, znacznie wzrosły.

Szanse Idrisa Elby na następnego Jamesa Bonda nagle się zmieniły

Szanse, by Idris Elba przejął płaszcz 007, znacznie wzrosły.

Z długim opóźnieniem No Time to Die, które będzie miało na celu przedstawienie ostatniego występu Daniela Craiga jako słynnego brytyjskiego szpiega, fani Jamesa Bonda zastanawiają się, kto będzie następny, aby sięgnąć po słynny smoking, popijając martini i strzelać źli ludzie w imieniu Królowej i kraju. Cóż, według handlowców Ladbrokes, ten człowiek może równie dobrze być gwiazdą Thora Idrisem Elbą, a nowy raport twierdzi, że szanse Elby na stanie się kolejnym Jamesem Bondem wzrosły.

Szanse Idrisa Elby przyjmowanie płaszcza 007 wzrosło wraz z tym, że aktor Star Trek Beyond ma teraz szansę na zwycięstwo 10/1, aby zagrać w kolejnego Jamesa Bonda. Alex Apati z Ladbrokes powiedział: Idris Elba był tam lub gdzieś na czele zakładów na Bonda w ciągu ostatnich kilku lat i jeszcze go nie wykluczamy. Elba walczy o tę rolę od dłuższego czasu, a szanse na jego korzyść z pewnością spowodują machanie językami i młyn plotek po raz kolejny.

Chociaż aktor nigdy nie szukał aktywnie rolę, którą przyznał w przeszłości, że gdyby się do niego zwrócono, na pewno by ją wziął. Omawiając tę ​​sprawę w zeszłym roku, Elba powiedział, że James Bond jest niezwykle pożądaną, kultową, ukochaną postacią, która zabiera widzów w tę ogromną podróż eskapizmu. Oczywiście, gdyby ktoś powiedział do mnie: „Czy chcesz zagrać z Jamesem Bondem?”, Powiedziałbym: Tak! To mnie fascynuje. Ale to nie jest coś, co wyraziłem, tak, chcę być czarnym Jamesem Bondem. Podczas gdy wielu wciąż ma nadzieję, że Elba zostanie pierwszym czarnym Jamesem Bondem, gwiazdą Grantchester James Norton (2/1) i Samem Heughanem Outlandera (3/1) pozostają faworytami przed gwiazdą Loki Tomem Hiddlestonem w wieku 5 lat / 1 i Mad Max: Fury Road Tom Hardy z 8/1.

Chociaż może nigdy nie wcielić się w rolę Bonda, Elba drażni się z powrotem swojej przebojowej postaci Luther, a aktor ostatnio twierdził, że że są plany zadebiutowania detektywa na dużym ekranie. Elba powiedział, że w tej chwili nie ma prawdziwego formalnego planu, zanim dodał, że wyjaśnił, iż chciałby, aby Luther powrócił jako film. Na zakończenie powiedział bardziej stanowczo, że mogę ci to powiedzieć, że jesteśmy tak blisko zrobienia filmu Lutra.

Przed tym wszystkim jeszcze nie widzieliśmy Daniela Craiga jako Jamesa Bonda dla po raz piąty i ostatni w odcinku No Time to Die, który rozpoczyna się pięć lat po schwytaniu Ernsta Stavro Blofelda, a James Bond odszedł z czynnej służby. Podchodzi do niego jego przyjaciel Felix Leiter i oficer CIA, który pomaga mu w poszukiwaniach zaginionego naukowca Valdo Obruczowa. Kiedy staje się oczywiste, że Obruchev został porwany, Bond musi stawić czoła niebezpieczeństwu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział.

Nie ma czasu na śmierć. Reżyseria: Cary Joji Fukunaga na podstawie scenariusza Neala Purvisa, Roberta Wade, Fukunaga i Phoebe Waller-Bridge. Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Christoph Waltz i Ralph Fiennes powtarzają swoje role z poprzednich filmów, a Rami Malek i Lashana Lynch dołączają do głównej obsady.

No Time to Die został opóźniony kilka razy z powodu trwających globalnych okoliczności, a jego wydanie jest planowane na 12 listopada w Wielkiej Brytanii i 25 listopada w Stanach Zjednoczonych. To pochodzi od Ladbrokes.

Tytuł oryginalny: Odds of Idris Elba Becoming the Next James Bond Have Suddenly Skyrocketed
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: