Wpis powstał dzięki współpracy z:

Logan Star Dafne Keen chciałby wstąpić do MCU jako córka wolfine.

Logan Star Dafne Keen adresuje swoją możliwą przyszłość jako X-23 w MCU

Logan Star Dafne Keen chciałby wstąpić do MCU jako córka wolfine.

Logan Star Dafne Keen chciałby wejść do MCU jako córka df Wolverine.

Podczas gdy fani od lat spekulują, kto może wziąć płaszcz Wolverine po Hugh Jackman wycofał się z roli, niewielu spodziewało się, że jego następcą będzie 11-letnia Dafne Keen. Ale jako Laura / X-23 Keen podbiła fanów i krytyków w Logan, jako córka Wolverine. Ostatnio aktorka została zapytana, czy chciałaby wrócić do roli, gdy X-Men zadebiutują na MCU, a Keen odpowiedział stanowczym twierdzeniem.

Logan widział, jak Wolverine zbliża się do ostatnich dni na Ziemi, starsza, zardzewiała wersja szponiastego badasa, jakim był kiedyś. Pozostawiony tylko profesorowi Xavierowi z oryginalnego zespołu X-Men, Wolverine spędza całe dni jeżdżąc limuzyną po gotówkę i marząc o ucieczce do życia na morzu.

Wejdź do Laury, mutanta z pazurami wystającymi z jej nadgarstków , która okazuje się być córką Logana i jest równie ognista, jak jej ojciec w młodości. Laura daje Wolverine’owi powód, by znów się tym przejmować, i wyrusza w ostatnią heroiczną przygodę, aby zabezpieczyć swoją córkę i jej towarzyszy uchodźców.

Świat Logana spoczął na ramionach Laury i Logana oraz związek, który rozwija się między nimi. W przeszłości Jackman podzielił się jedną nieoczekiwaną rzeczą, którą zrobiła Dafne Keen podczas przesłuchania, która przyniosła jej rolę. Ze swojej strony Keen jest wdzięczna za życzliwość i profesjonalizm, którego doświadczyła na planie Logana, współpracując z weteranami branży, takimi jak Jackman i Patrick Stewart.

Teraz, gdy Disney nabył prawa do X- Ludzie, to tylko kwestia czasu, zanim zespół mutantów zadebiutuje w MCU. Zamiast podjąć prawie niemożliwe zadanie, aby nowy aktor zastąpił Jackmana jako ulubieńca fanów Wolverine’a, całkiem rozsądne byłoby wprowadzenie już popularnej postaci Laury, granej przez Keena, jako następnego Wolverine’a. Kto wie, możemy nawet zobaczyć aktorkę w oryginalnym garniturze Wolverine z tego komiksu. Ta wiadomość pojawiła się po raz pierwszy na ComicBook.com.

Tytuł oryginalny: Logan Star Dafne Keen Addresses Her Possible Future as X-23 in the MCU
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: