Wpis powstał dzięki współpracy z:

Paramount Pictures i Hasbro połączyły siły, aby wspólnie pracować nad Transformers i Top Gun.

Top Gun 2 Transformers Zabawka zamienia Mavericka w Autobota strzelającego do siatkówki

Paramount Pictures i Hasbro połączyły siły, aby wspólnie pracować nad Transformers i Top Gun.

Transformatory i Top Gun zderzyły się w ramach nowej współpracy między Hasbro i Paramount Pictures. Nowy robot Maverick z klasycznej linii zabawek został zaprezentowany na cześć klasycznego filmu Tom Cruise z lat 80. Ten ruch wyprzedza także tegoroczną kontynuację, Top Gun: Maverick, która ma trafić do kin w grudniu.

Maverick to nowy Autobot, który trafi na półki tej jesieni. Postać zamienia się w F-14, ale w formie robota wygląda, jakby została zerwana od samego początku w robotach w przebraniu. Oficjalna strona Transformers Instagram ujawniła serię zdjęć przedstawiających nową postać, a także opakowanie. Obrazy zostały udostępnione z następującym podpisem. Jest to kolejna współpraca, którą Hasbro nawiązał w ostatnich miesiącach z ofertą Transformers. Niedawno firma ujawniła nową postać inspirowaną „Powrót do przyszłości”, Gigawatt, na cześć 35. rocznicy filmu. IDW wyda także mini-serial komiksowy z udziałem bohatera. W tej chwili Maverick nie będzie traktowany jak komiks, ale to z pewnością może się zmienić. Opis postaci ze strony Hasbro brzmi następująco.

Jeśli chodzi o Top Gun: Maverick, film działa od lat i oznacza powrót Toma Cruise’a do jednej z jego najbardziej kultowych ról. Kontynuacja miała pierwotnie pojawić się w czerwcu. Jednak w związku z trwającym zamknięciem teatru Paramount przekazał ten komunikat do grudnia. To dobrze minie wraz z wydaniem tej nowej postaci, ponieważ trafi na półki na kilka miesięcy przed oczekiwanym hitem. Na dużym ekranie pracuje kilka projektów Transformers, w tym animowany film z Joshem Cooleyem, możliwe spin-off Beast Wars i Bumblebee 2. Netflix przygotowuje się również do wydania pierwszej części trylogii War for Cybertron później miesiąc. Osoby zainteresowane zdobyciem jednej z tych figurek Maverick mogą teraz zamówić ją w przedsprzedaży. Cena detaliczna to 49,99 USD, a wysyłka rozpocznie się 7 października. Zamówienia w przedsprzedaży są dostępne do wyczerpania zapasów na stronie HasbroPulse.com.

Tytuł oryginalny: Top Gun 2 Transformers Toy Turns Maverick Into a Volleyball-Spiking Autobot
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: